I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Kaip sustiprinti orgazmą? Kas yra „O-Shot“?

Ar tikrai lytinį gyvenimą gali atgaivinti orgazmo stiprinimo (angl. O-Shot®️) procedūra?

Jos paskirtis – sustiprinti lytinį susijaudinimą ir atjauninti makšties, klitorio ir jo aplinkos audinius. Pacientės tvirtina, kad po šios procedūros patiria stipresnius ir dažnesnius orgazmus, padidėja intymios vietos natūralus drėgnumas, pagreitėja susijaudinimas.

Ar „O-Shot“ yra vaistas?

„O-Shot” nėra vaistas. Tai injekcinė procedūra, kuri atliekama gydytojo kabinete. Jos metu iš pacientės paimamas kraujas, nucentrifuguojamas ir išskirti trombocitai suleidžiami į makšties, klitorio ir jo aplinkos audinius. Pagal procedūros kūrėjo dr. Charleso Runelso teoriją, trombocitai natūraliai pritraukia organizmo kamienines ląsteles į suleidimo vietą. Lytinio atsako srityse – G ir O-taškuose, Skeno liaukoje, šlaplėje ir makšties sienelėje – sukuriamas sveikesnis ir geriau funkcionuojantis audinys.

Kaip „O-Shot“ padeda atjauninti erogenines zonas?

Procedūra atliekama naudojant trombocitais praturtintą plazmą (PRP), kuri išgaunama iš pačios pacientės kraujo. Jos sudėtyje yra ląsteles regeneruojančių augimo faktorių, kurie, suleisti į tam tikras erogenines sritis, aktyvuoja kamienines ląsteles. Dėl to pagerėja kraujotaka bei skatinamas sveiko audinio augimas.

Skamba sudėtingai… Kaip atrodo tokia procedūra?

„O-Shot“ procedūra prasideda nuo paprasto kraujo paėmimo iš rankos venos. Tada mėgintuvėlis su krauju dedamas į specialią centrifugą, kur pagal patvirtintą metodiką paruošiama trombocitais praturtinta plazma. Ji suleidžiama į nuskausmintas erogenines vietas.

Ar „O-Shot“ injekcija skausminga? Kiek laiko procedūra trunka?

Kadangi procedūros vieta nuskausminama specialiu kremu, dauguma moterų patiria tik nedidelį diskomfortą: injekcijos metu jaučia lengvą gnybtelėjimą ar šilumos pojūtį. Viskas trunka apie 30 minučių, įskaitant nuskausminimą.

Ar „O-Shot“ gali sukelti komplikacijų?

Daugumai pacienčių po šio „orgazmo šūvio“ intymi vieta kurį laiką būna jautresnė, stebimas paraudimas ir patinimas. Visi šie pojūčiai dingsta per parą.

Ar gali prireikti daugiau nei vienos „O-Shot“ procedūros?

Priklauso nuo pacientės poreikių ir norų. Tarp procedūrų paprastai rekomenduojama 6–8 savaičių pertrauka, tačiau geriausia konsultuotis su gydytoju.

Kiek reikia laiko, kad pajusčiau „O-Shot“ poveikį?

Lytinis potraukis ir malonumas gali padidėti iškart, tačiau audinio regeneracija vyksta iki 2 mėnesių. Moterys kartoja procedūrą vidutiniškai kas 18 mėnesių.

Jei esate viena iš daugelio moterų, kurios jaučia sumažėjusį lytinį potraukį ir makšties jautrumo praradimą, ši injekcija gali būti būtent tai, ko Jums reikia. Geriausias būdas tai išsiaiškinti – atvykti į konsultaciją pas specialistą, užduoti jam rūpimus klausimus ir sužinoti, ar procedūra Jums tinka. Kreipkitės į mūsų klinikos gydytojus specialistus, jei norite pasikalbėti akis į akį, ir sužinokite daugiau.

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Esu labai dėkinga gyd. Agnei, kuri pašalino apgamą nuo mano kaktos. Neįtikėtina, kad po tiek metų jis manęs nebeerzina, kai pažvelgiu į veidrodį. Labai džiaugiuosi rezultatu. Darinio pašalinimo vieta greitai gyja. Žinau, kad po kurio laiko rezultatas bus dar geresnis. Ačiū labai!

Aušra S. 2023-06-15

Noriu padėkoti dr. Daivai Bartkevičienei ir visam klinikos „Primum Estetica“ kolektyvui. Dėkoju už malonų bendravimą, šiltą atmosferą ir puikų savo darbo išmanymą. P.S. Man labai patiko jaukus klinikos interjeras su žydrais ir auksiniais akcentais!

M. D. 2023-09-18

Esu labai patenkinta gyd. Agnės Bartkevičiūtės darbu. Gydytoja lazeriu pašalino riebalų sankaupas prie nosies. Jau praėjo daugiau nei 6 mėn. ir matau, kad riebalai neketina ataugti ir, kas svarbiausia, neįžiūriu jokių randų! Labai džiaugiuosi atlikto gydymo rezultatais. Ačiū dar kartą, gydytoja!

Onutė M.2023-09-26

Esu labai patenkinta po labioplastikos operacijos. Daktarė Daiva nuostabi, ji tikra profesionalė su neabejotinu menininkės talentu, nes sukūrė stebuklą! Rezultatas viršijo visus mano lūkesčius, nuostabus jausmas, kai nebereikia gėdintis savo kūno... Daktare, dar kartą dėkoju už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą!

B. J. 2023-10-11

Galbūt turite klausimų?

    Palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

    Susipažinau su Privatumo politika