I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Kaip sustiprinti orgazmą? Kas yra „O-Shot“?

Ar tikrai lytinį gyvenimą gali atgaivinti orgazmo stiprinimo (angl. O-Shot®️) procedūra?

Jos paskirtis – sustiprinti lytinį susijaudinimą ir atjauninti makšties, klitorio ir jo aplinkos audinius. Pacientės tvirtina, kad po šios procedūros patiria stipresnius ir dažnesnius orgazmus, padidėja intymios vietos natūralus drėgnumas, pagreitėja susijaudinimas.

Ar „O-Shot“ yra vaistas?

„O-Shot” nėra vaistas. Tai injekcinė procedūra, kuri atliekama gydytojo kabinete. Jos metu iš pacientės paimamas kraujas, nucentrifuguojamas ir išskirti trombocitai suleidžiami į makšties, klitorio ir jo aplinkos audinius. Pagal procedūros kūrėjo dr. Charleso Runelso teoriją, trombocitai natūraliai pritraukia organizmo kamienines ląsteles į suleidimo vietą. Lytinio atsako srityse – G ir O-taškuose, Skeno liaukoje, šlaplėje ir makšties sienelėje – sukuriamas sveikesnis ir geriau funkcionuojantis audinys.

Kaip „O-Shot“ padeda atjauninti erogenines zonas?

Procedūra atliekama naudojant trombocitais praturtintą plazmą (PRP), kuri išgaunama iš pačios pacientės kraujo. Jos sudėtyje yra ląsteles regeneruojančių augimo faktorių, kurie, suleisti į tam tikras erogenines sritis, aktyvuoja kamienines ląsteles. Dėl to pagerėja kraujotaka bei skatinamas sveiko audinio augimas.

Skamba sudėtingai… Kaip atrodo tokia procedūra?

„O-Shot“ procedūra prasideda nuo paprasto kraujo paėmimo iš rankos venos. Tada mėgintuvėlis su krauju dedamas į specialią centrifugą, kur pagal patvirtintą metodiką paruošiama trombocitais praturtinta plazma. Ji suleidžiama į nuskausmintas erogenines vietas.

Ar „O-Shot“ injekcija skausminga? Kiek laiko procedūra trunka?

Kadangi procedūros vieta nuskausminama specialiu kremu, dauguma moterų patiria tik nedidelį diskomfortą: injekcijos metu jaučia lengvą gnybtelėjimą ar šilumos pojūtį. Viskas trunka apie 30 minučių, įskaitant nuskausminimą.

Ar „O-Shot“ gali sukelti komplikacijų?

Daugumai pacienčių po šio „orgazmo šūvio“ intymi vieta kurį laiką būna jautresnė, stebimas paraudimas ir patinimas. Visi šie pojūčiai dingsta per parą.

Ar gali prireikti daugiau nei vienos „O-Shot“ procedūros?

Priklauso nuo pacientės poreikių ir norų. Tarp procedūrų paprastai rekomenduojama 6–8 savaičių pertrauka, tačiau geriausia konsultuotis su gydytoju.

Kiek reikia laiko, kad pajusčiau „O-Shot“ poveikį?

Lytinis potraukis ir malonumas gali padidėti iškart, tačiau audinio regeneracija vyksta iki 2 mėnesių. Moterys kartoja procedūrą vidutiniškai kas 18 mėnesių.

Jei esate viena iš daugelio moterų, kurios jaučia sumažėjusį lytinį potraukį ir makšties jautrumo praradimą, ši injekcija gali būti būtent tai, ko Jums reikia. Geriausias būdas tai išsiaiškinti – atvykti į konsultaciją pas specialistą, užduoti jam rūpimus klausimus ir sužinoti, ar procedūra Jums tinka. Kreipkitės į mūsų klinikos gydytojus specialistus, jei norite pasikalbėti akis į akį, ir sužinokite daugiau.

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Esu labai dėkinga gyd. Agnei, kuri pašalino apgamą nuo mano kaktos. Neįtikėtina, kad po tiek metų jis manęs nebeerzina, kai pažvelgiu į veidrodį. Labai džiaugiuosi rezultatu. Darinio pašalinimo vieta greitai gyja. Žinau, kad po kurio laiko rezultatas bus dar geresnis. Ačiū labai!

Aušra S. 2023-06-15

Noriu padėkoti dr. Daivai Bartkevičienei ir visam klinikos „Primum Estetica“ kolektyvui. Dėkoju už malonų bendravimą, šiltą atmosferą ir puikų savo darbo išmanymą. P.S. Man labai patiko jaukus klinikos interjeras su žydrais ir auksiniais akcentais!

M. D. 2023-09-18

Esu labai patenkinta gyd. Agnės Bartkevičiūtės darbu. Gydytoja lazeriu pašalino riebalų sankaupas prie nosies. Jau praėjo daugiau nei 6 mėn. ir matau, kad riebalai neketina ataugti ir, kas svarbiausia, neįžiūriu jokių randų! Labai džiaugiuosi atlikto gydymo rezultatais. Ačiū dar kartą, gydytoja!

Onutė M.2023-09-26

Esu labai patenkinta po labioplastikos operacijos. Daktarė Daiva nuostabi, ji tikra profesionalė su neabejotinu menininkės talentu, nes sukūrė stebuklą! Rezultatas viršijo visus mano lūkesčius, nuostabus jausmas, kai nebereikia gėdintis savo kūno... Daktare, dar kartą dėkoju už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą!

B. J. 2023-10-11

Docentė yra specialistė iš didžiosios raidės. Lankausi pas šią gydytoją jau kelis metus ir esu pati laimingiausia, kad ji mane globoja. Paskutinis mano pačios apleistas atvejis paskatino mane parašyti patį geriausią atsiliepimą. Paskaičiau kai kuriuos anksčiau rašytus atsiliepimus, atrodo, kad ne apie šį žmogų rašote. Daktare, aš ir mano vyras esame Jums labai dėkingi, Jūs esate tikra gydytoja, tikra savo srities ekspertė, kuri nuramina, paaiškina, pas Jus lankantis atsiranda saugumo, pasitikėjimo jausmas, atsirado tikėjimas, kad viskas bus gerai. Labai dėkoju ir tikrai visoms rekomenduoju lankytis būtent pas dr. Daivą.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2023-12-11

Nuostabi gydytoja specialistė, išklausanti, suprantanti, atsidavus savo darbui ir tiksliai nustato esamas problemas, bei skiria tinkamą gydymą. Džiaugiuosi, jog daugiau nebereikės blaškytis ir ieškoti kas galėtų padėti, nes Agnė tikra savo srities specialistė, rekomendacijos 100%.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2023-12-21

Dariausi pas gydytoją lytinių lūpų putlinimą. Labai patenkinta rezultatu. Bendravo profesionaliai, maloniai, laiko skyrė tiek, kiek reikėjo, atsakė į visus klausimus. Jei reikės panašios procedūros ateityje, eisiu tik pa šią gydytoją, nes pasitikiu.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-01-12

Labai kompetentinga savo srities specialistė: ilgus metus kamavusią odos problemą diagnozavo greitai, pritaikė gydymą, kuris buvo veiksmingas. Negana to, Agnė labai kruopšti, atidi, maloni, empatiška gydytoja. Vizitai buvo be jokios baimės ir įtampos, gydytojai stebėtinai kantriai aiškinant ir padrąsinant :) Man, kaip pacientei, buvo didelis laimėjimas atsikratyti odos problemų ir iš naujo džiaugtis gyvenimu. Didžiausios rekomendacijos.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-01-12

Esu be galo dėkinga gydytojai Agnei už jos profesionalų ir šiltą bendravimą, mano odos problemos priežasčių paaiškinimą, gydymo paskyrimą, nuostabią gydymo rekomendacijų surašymo tvarką ir pasiektą rezultatą. Kreipiausi dėl užleistų veido rožinės bėrimų, kurie mane kankino jau 2 metus, dėl kurių teko atsisakyti socialinio gyvenimo. Į gydytoją kreipiausi sausio mėnesį, kai veido odos būklė buvo „baisi“. Gydytoja man paaiškino tokios būklės priežastis, paskyrė gydymą, tvarkingai surašė ir paaiškino kiekvieną gydymo detalę. Taip tvarkingai surašytų gydymo rekomendacijų dar nebuvau mačiusi. Kiekvieno kontrolinio vizito pas gydytoją metu buvo laikomasi tokios pat tvarkos. Laikiausi kiekvienos gydytojos rekomendacijos ir per pora mėnesių pavyko visiškai atsikratyti bėrimų veide. Todėl negaliu neparašyti atsiliepimo. Esu labai dėkinga, kad patekau būtent pas gyd. Agnę. Sėkmės Jums didžiausios!

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-04-23

Daktarė Daiva Bartkevičienė mane konsultavo klinikoje „Primum Estetica“. Didelį įspūdį paliko gydytojos kompetencija, modernus požiūris, naujų technologijų pritaikymas, nuoširdus bendravimas ir empatiškas požiūris į pacientą. Po konsultacijos sekė lytinių lūpų plastikos operacija, visa eiga buvo sklandi, galiu tik džiaugtis ir padėkoti. Gaila, kad tiek metų delsiau...Nuostabus darbas, ačiū labai.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-04-23

Galbūt turite klausimų?

    Palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

    Susipažinau su Privatumo politika