Odos atjauninimas su „Secret RF“ – rezultatai nustebins

Mūsų oda atspindi mūsų gyvenimą ir sveikatą. Paauglystėje dėl aknės lieka randelių bei dėmelių, per ilgas buvimas saulėje skatina raukšlių formavimąsi ir priešlaikinį odos senėjimą, o dėl svorio svyravimų, taip pat ir dėl nėštumo, gali likti nepageidaujamų strijų.

Šiandien su visais išvardytais nemaloniais bėgančio gyvenimo padariniais padeda susidoroti visame pasaulyje populiari estetinė minimaliai invazinė jauninamoji procedūra „Secret RF“.

„Secret RF“ – tai unikali sistema, kurią sudaro naujausios kartos radiodažnio technologija ir auksinės mikroadatėlės. Šiuo aparatu atliekamos procedūros skiriasi nuo kitų energija paremtų frakcinių procedūrų, nes jos poveikis yra gilesnis. Stimuliuojant giluminę odos regeneraciją ir šalinant nepageidaujamus odos trūkumus, garantuojamas tikrai puikus rezultatus. Kitas procedūros privalumas – nereikia ilgai laukti, kol oda atsistatys po procedūros.

Kokias odos problemas galima išspręsti procedūra „Secret RF“?

„Secret RF“ procedūromis galima atjauninti veido odą, kaklą, dekoltė, plaštakas. Taip pat procedūros gali pagelbėti jaunesniems žmonėms, turintiems randelių po aknės, bei tiems, kas nori sumažinti randus, strijas šlaunų ar pilvo srityse.

„Secret RF“ lygina randus likusius po spuogų

Procedūra atliekama norint:

  • patempti veido odą, paryškinti jo kontūrus;
  • palyginti raukšles;
  • sumažinti odos porėtumą;
  • sumažinti hiperpigmentaciją;
  • palyginti randus, kurių liko po spuogų;
  • sumažinti strijas;
  • sumažinti hiperhidrozę ir kt.
„Secret RF“ procedūra galima pagražinti ir veidą, ir kūną

Kaip „Secret RF“ įrenginys veikia odą?

Procedūros metu norimoje kūno vietoje prie odos priglaudžiama „Secret RF“ aparato galvutė ir auksinės adatėlės įsiskverbia į iš anksto užprogramuotą gylį. Tai gali būti tikroji oda ir po ja esantis poodis, kur vyksta svarbiausi odos atsinaujinimo procesai. Per adatėles skleidžiamos radijo bangos, kurios šildo giliuosius odos sluoksnius, taip stimuliuodamos odos regeneraciją – elastino, kolageno sintezę, naujų ląstelių gamybą. Oda palaipsniui natūraliai atsinaujina, tampa lygesnė, elastingesnė, pastebimai sumažėja ar visai išnyksta raukšlės. Mikropažeidimai, kuriuos odoje palieka adatėlės, taip pat sužadina stiprius atsinaujinimo procesus.

Atliekama „Secret RF“ procedūra

Kas vyksta „Secret RF“ procedūros metu?

Secret RF

Iškart po procedūros specialistas Jūsų odą pateps kremu ir rekomenduos bent keletą valandų nenaudoti makiažo priemonių. Jūsų veidas gali būti švelniai paraudęs ar lengvai paburkęs, tačiau visa tai praeina per 12–24 valandas. Kitą dieną po procedūros jau galite grįžti į įprastinį gyvenimo ritmą.

Kokia procedūros „Secret RF“ trukmė?

Procedūra trunka nuo 1 val. iki 1,15 val. Prieš procedūrą ant reikiamos vietos užtepamа kremо-anestetikо ir laukiama apie 30 min., kol jis visiškai suveiks.

Kiek „Secret RF“ procedūrų reikia, kad būtų pasiektas norimas rezultatas?

Procedūrų skaičius ir jų dažnis labai priklauso nuo paciento odos būklės. Geram rezultatui pasiekti rekomenduojamos 3–4 procedūros, atliekamos su 4–6 savaičių intervalu tarp kiekvienos. Jau po pirmosios procedūros oda atjaunėja – pamažėja raukšlės, susitraukia poros, palygėja ir pastangrėja oda, o procedūros paskatinti giluminiai procesai, užbaigus kursą, odoje vyksta dar 2–3 mėnesius. Rezultatai taip pat priklauso nuo kiekvieno žmogaus organizmo ypatybių.
Norint išlaikyti pasiektus rezultatus, rekomenduojama atlikti palaikomąją procedūrą kas 12–18 mėnesių.

Hiperhidrozei (padidėjusiam prakaitavimui) gydyti pakanka 2 procedūrų, o rezultatu galima džiaugtis beveik visus metus.

Po „Secret RF“ procedūros nereikia saugotis saulės ultravioletinių spindulių, todėl ją galima atlikti visus metus.

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Gydytoja D. Bartkevičienė - nuostabi savo srities profesionalė. Pirma gydytoja, kuri skyrė tiek laiko ramiam situacijos paaiškinimui ir nuraminimui. Labai atidi tiek prieš operaciją, tiek po jos. Aiškiai papasakojo apie visą gydymo eigą.

Julija Petrauskaitė2021-04-30

Agnė Bartkevičiūtė - profesionali gydytoja, kurios skirtas gydymas jau keletos savaičių bėgyje pradėjo veikti ir pagaliau mano oda pradėjo gyti. Esu labai patenkinta ir galiu drąsiai rekomenduoti!

A. Ž.2021-03-16

Jei ieškote gydytojos, kuri seka mokslo naujoves pasaulyje, jei norite, kad jums būtų taikomas tik naujausiais tyrimais ir mokslu grindžiamas gydymas, tai gydytoja D. Bartkevičienė ir yra ta, kurios ieškote.

Sigita Puvačiauskienė2021-05-12

Agnė Bartkevičiūtė - labai profesionali gydytoja: ne tik kruopščiai atliko apžiūrą, bet ir itin struktūruotai paaiškino gydymo eigą, išsamiai atsakė į rūpimus klausimus. Be to, gydytoja labai atidi ir maloni bendravime. Atsakingai rekomenduoju.

A. V.2021-08-08

Daktarė Bartkevičienė nuoširdžiai skyrė laiko mano problemai spręsti, konsultavosi ir su kolegomis, ramino ir drąsino, galiausiai operavo. Viskas pavyko sėkmingai. Nustebau, kai paskambino po operacijos, praėjus dviems savaitėms, paklausti, kaip jaučiuosi. Be galo šiltas žmogus, rekomendavau ją ir savo dukroms. Juk dėmesys ir profesionalumas toks svarbus.

Ieva Kašauskaitė2021-04-30

Labai džiaugiuosi, jog patekau į gydytojos Agnės rankas po išgirstos rekomendacijos. Mano odos problema buvo tiksliai diagnozuota, jai paskirtas tikslingas gydymas. Komunikacijos metu gydytoja bendravo atidžiai ir profesionaliai. Jau spėjau parekomenduoti Agnę Bartkevičiūtę ir savo draugams.

E. A2021-10-03

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus.