I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Odos atjauninimas su „Secret RF“ – rezultatai nustebins

Mūsų oda atspindi mūsų gyvenimą ir sveikatą. Paauglystėje dėl aknės lieka randelių bei dėmelių, per ilgas buvimas saulėje skatina raukšlių formavimąsi ir priešlaikinį odos senėjimą, o dėl svorio svyravimų, taip pat ir dėl nėštumo, gali likti nepageidaujamų strijų.

Šiandien su visais išvardytais nemaloniais bėgančio gyvenimo padariniais padeda susidoroti visame pasaulyje populiari estetinė minimaliai invazinė jauninamoji procedūra „Secret RF“.

„Secret RF“ – tai unikali sistema, kurią sudaro naujausios kartos radiodažnio technologija ir auksinės mikroadatėlės. Šiuo aparatu atliekamos procedūros skiriasi nuo kitų energija paremtų frakcinių procedūrų, nes jos poveikis yra gilesnis. Stimuliuojant giluminę odos regeneraciją ir šalinant nepageidaujamus odos trūkumus, garantuojamas tikrai puikus rezultatus. Kitas procedūros privalumas – nereikia ilgai laukti, kol oda atsistatys po procedūros.

Kokias odos problemas galima išspręsti procedūra „Secret RF“?

„Secret RF“ procedūromis galima atjauninti veido odą, kaklą, dekoltė, plaštakas. Taip pat procedūros gali pagelbėti jaunesniems žmonėms, turintiems randelių po aknės, bei tiems, kas nori sumažinti randus, strijas šlaunų ar pilvo srityse.

Procedūra atliekama norint:

 • patempti veido odą, paryškinti jo kontūrus;
 • palyginti raukšles;
 • sumažinti odos porėtumą;
 • sumažinti hiperpigmentaciją;
 • palyginti randus, kurių liko po spuogų;
 • sumažinti strijas;
 • sumažinti hiperhidrozę ir kt.

Kaip „Secret RF“ įrenginys veikia odą?

Procedūros metu norimoje kūno vietoje prie odos priglaudžiama „Secret RF“ aparato galvutė ir auksinės adatėlės įsiskverbia į iš anksto užprogramuotą gylį. Tai gali būti tikroji oda ir po ja esantis poodis, kur vyksta svarbiausi odos atsinaujinimo procesai. Per adatėles skleidžiamos radijo bangos, kurios šildo giliuosius odos sluoksnius, taip stimuliuodamos odos regeneraciją – elastino, kolageno sintezę, naujų ląstelių gamybą. Oda palaipsniui natūraliai atsinaujina, tampa lygesnė, elastingesnė, pastebimai sumažėja ar visai išnyksta raukšlės. Mikropažeidimai, kuriuos odoje palieka adatėlės, taip pat sužadina stiprius atsinaujinimo procesus.

Kas vyksta „Secret RF“ procedūros metu?

Iškart po procedūros specialistas Jūsų odą pateps kremu ir rekomenduos bent keletą valandų nenaudoti makiažo priemonių. Jūsų veidas gali būti švelniai paraudęs ar lengvai paburkęs, tačiau visa tai praeina per 12–24 valandas. Kitą dieną po procedūros jau galite grįžti į įprastinį gyvenimo ritmą.

Kokia procedūros „Secret RF“ trukmė?

Procedūra trunka nuo 1 val. iki 1,15 val. Prieš procedūrą ant reikiamos vietos užtepamа kremо-anestetikо ir laukiama apie 30 min., kol jis visiškai suveiks.

Kiek „Secret RF“ procedūrų reikia, kad būtų pasiektas norimas rezultatas?

Procedūrų skaičius ir jų dažnis labai priklauso nuo paciento odos būklės. Geram rezultatui pasiekti rekomenduojamos 3–4 procedūros, atliekamos su 4–6 savaičių intervalu tarp kiekvienos. Jau po pirmosios procedūros oda atjaunėja – pamažėja raukšlės, susitraukia poros, palygėja ir pastangrėja oda, o procedūros paskatinti giluminiai procesai, užbaigus kursą, odoje vyksta dar 2–3 mėnesius. Rezultatai taip pat priklauso nuo kiekvieno žmogaus organizmo ypatybių.
Norint išlaikyti pasiektus rezultatus, rekomenduojama atlikti palaikomąją procedūrą kas 12–18 mėnesių.

Hiperhidrozei (padidėjusiam prakaitavimui) gydyti pakanka 2 procedūrų, o rezultatu galima džiaugtis beveik visus metus.

Po „Secret RF“ procedūros nereikia saugotis saulės ultravioletinių spindulių, todėl ją galima atlikti visus metus.

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Esu labai dėkinga gyd. Agnei, kuri pašalino apgamą nuo mano kaktos. Neįtikėtina, kad po tiek metų jis manęs nebeerzina, kai pažvelgiu į veidrodį. Labai džiaugiuosi rezultatu. Darinio pašalinimo vieta greitai gyja. Žinau, kad po kurio laiko rezultatas bus dar geresnis. Ačiū labai!

Aušra S. 2023-06-15

Noriu padėkoti dr. Daivai Bartkevičienei ir visam klinikos „Primum Estetica“ kolektyvui. Dėkoju už malonų bendravimą, šiltą atmosferą ir puikų savo darbo išmanymą. P.S. Man labai patiko jaukus klinikos interjeras su žydrais ir auksiniais akcentais!

M. D. 2023-09-18

Esu labai patenkinta gyd. Agnės Bartkevičiūtės darbu. Gydytoja lazeriu pašalino riebalų sankaupas prie nosies. Jau praėjo daugiau nei 6 mėn. ir matau, kad riebalai neketina ataugti ir, kas svarbiausia, neįžiūriu jokių randų! Labai džiaugiuosi atlikto gydymo rezultatais. Ačiū dar kartą, gydytoja!

Onutė M.2023-09-26

Esu labai patenkinta po labioplastikos operacijos. Daktarė Daiva nuostabi, ji tikra profesionalė su neabejotinu menininkės talentu, nes sukūrė stebuklą! Rezultatas viršijo visus mano lūkesčius, nuostabus jausmas, kai nebereikia gėdintis savo kūno... Daktare, dar kartą dėkoju už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą!

B. J. 2023-10-11

Docentė yra specialistė iš didžiosios raidės. Lankausi pas šią gydytoją jau kelis metus ir esu pati laimingiausia, kad ji mane globoja. Paskutinis mano pačios apleistas atvejis paskatino mane parašyti patį geriausią atsiliepimą. Paskaičiau kai kuriuos anksčiau rašytus atsiliepimus, atrodo, kad ne apie šį žmogų rašote. Daktare, aš ir mano vyras esame Jums labai dėkingi, Jūs esate tikra gydytoja, tikra savo srities ekspertė, kuri nuramina, paaiškina, pas Jus lankantis atsiranda saugumo, pasitikėjimo jausmas, atsirado tikėjimas, kad viskas bus gerai. Labai dėkoju ir tikrai visoms rekomenduoju lankytis būtent pas dr. Daivą.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2023-12-11

Nuostabi gydytoja specialistė, išklausanti, suprantanti, atsidavus savo darbui ir tiksliai nustato esamas problemas, bei skiria tinkamą gydymą. Džiaugiuosi, jog daugiau nebereikės blaškytis ir ieškoti kas galėtų padėti, nes Agnė tikra savo srities specialistė, rekomendacijos 100%.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2023-12-21

Dariausi pas gydytoją lytinių lūpų putlinimą. Labai patenkinta rezultatu. Bendravo profesionaliai, maloniai, laiko skyrė tiek, kiek reikėjo, atsakė į visus klausimus. Jei reikės panašios procedūros ateityje, eisiu tik pa šią gydytoją, nes pasitikiu.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-01-12

Labai kompetentinga savo srities specialistė: ilgus metus kamavusią odos problemą diagnozavo greitai, pritaikė gydymą, kuris buvo veiksmingas. Negana to, Agnė labai kruopšti, atidi, maloni, empatiška gydytoja. Vizitai buvo be jokios baimės ir įtampos, gydytojai stebėtinai kantriai aiškinant ir padrąsinant :) Man, kaip pacientei, buvo didelis laimėjimas atsikratyti odos problemų ir iš naujo džiaugtis gyvenimu. Didžiausios rekomendacijos.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-01-12

Galbūt turite klausimų?

  Palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

  Susipažinau su Privatumo politika