Plaukelių šalinimas epiliaciniu lazeriu „Deka Again“

Plaukelių šalinimas lazeriu – šiuo metu viena populiariausių procedūrų estetinės dermatologijos srityje. Šis plaukelių šalinimo būdas yra patvirtintas klinikiniais tyrimais ir ilgamete patirtimi.

„Primum Estetica“ klinikoje naudojamas DEKA kompanijos naujausias Aleksandrito lazeris AGAIN, kuris atitinka lazerinės plaukų epiliacijos auksinį standartą. Šios sistemos naudojimas plaukų šalinimui estetinėje medicinoje šiuo metu yra pats populiariausias, todėl procedūrą atlikdami mūsų klinikoje galite tikėtis aukščiausios kokybės rezultato. Šis, naujausios kartos DEKA Aleksandrito lazeris AGAIN vertinamas pasaulyje dėl savo efektyvumo, greitumo, pastovios šaldymo technologijos.

Verta paminėti, kad aleksandrito bangos ilgį puikiai sugeria melaninas, melanocitų sintetinamas epidermio pamatiniame sluoksnyje pigmentas, todėl jis puikiai tinka tamsių nepageidaujamų plaukelių šalinimui. AGAIN lazeris skirtas dirbti su visais odos fototipais (tinka ir įdegusiai odai, tamsesnio gymio žmonėms bei turintiems storesnius plaukelius) ir visų rūšių plaukais, taip pat pasižymi veiksmingumu nuo pirmosios iki paskutinės procedūros.

Plaukų šalinimo lazeriu privalumai

Plaukų šalinimas lazeriu, lyginant su kitomis plaukų šalinimo procedūromis, turi daug privalumų:

 • Ilgalaikis rezultatas. Atlikę 4-6 procedūras, vėliau procedūras kartosite tik 1-2 kartus per metus.
 • Išvengiama plaukelių įaugimo. Lazerio pagalba sumažinama arba visiškai išvengiama plaukelių įaugimo. Plaukelių šalinimas lazeriu yra efektyviausias ir patogiausias būdas, padedantis užkirsti kelią jų įaugimui. Šią procedūrą rekomenduojama rinktis tiems, kurie turi jautrią odą, nes skutimas arba depiliacija vašku ar kt. priemonėmis ją dar labiau dirgina.
 • Lazeris paveikia tik plaukus. Procedūros metu nuo pageidaujamos kūno vietos lazeriu šalinami nepageidaujami plaukeliai, tačiau šalia esanti oda lieka nepažeista.
 • Greita ir laiką taupanti procedūra. Procedūros trukmė priklauso nuo odos ploto, kuriame bus šalinami plaukeliai. Dėl AGAIN lazerio padengiamo didesnio odos ploto, procedūra trunka itin trumpai. Pavyzdžiui, pažastų arba bikini srities plaukelių šalinimas lazeriu trunka tik 20 minučių. Šis metodas panaikina poreikį kasdien skustis ir mechaniškai dirginti odą.
 • Sutaupyti pinigai. Ilgam laikui atsikratę plaukelių Jūs ne tik sutaupysite savo laiko, tačiau sutaupysite ir pinigų, kuriuos išleistumėte įvairioms depiliacijos procedūroms ar (ir) priemonėms.

Lazeriu plaukelius galima šalinti nuo viršutinės lūpos, skruostų, smakro, kaklo, krūtinės, pažastų, rankų, nugaros, pilvo, bikini srities, kojų ir kitų sričių.

Kiek procedūrų reikia atlikti?

Norint pasiekti maksimalų rezultatą vidutiniškai reikia atlikti 4-6 plaukelių šalinimo lazeriu procedūras. Procedūros yra atliekamos kartojant jas kas 4-8 savaites. Plaukelių kiekio pokytis matomas jau po pirmos procedūros, laikui bėgant jų vis mažėja, o likę plaukeliai tampa plonesni, vos matomi ir sukelia mažiau diskomforto. Vėliau reikia 1-2 procedūrų per metus norint išlaikyti maksimalų rezultatą.

Ar plaukelių šalinimas lazeriu yra skausmingas?

Kiekvienas lazerio impulsas sukelia dilgčiojimą ir šilumos pojūtį. Moderni integruota šaldymo sistema, plaukų šalinimo lazeriu metu užtikrina papildomą odos apsaugą. Prieš kiekvieną lazerio impulsą sistema atvėsina epidermį, viršutinį odos sluoksnį. Dėl šios lazerio savybės nebereikia naudoti jokių vėsinančių gelių, procedūra tampa lengviau toleruojama, pasiekiami geresni rezultatai.

Ką turėtumėte žinoti prieš atliekant procedūrą?

 • 2 savaites prieš plaukų šalinimą lazeriu nesideginkite saulėje ar soliariume. Jei daug laiko praleidžiate saulėje, naudokite apsauginį kremą nuo saulės su SPF 30 ar didesne apsauga.
 • 2 savaites iki plaukų šalinimo lazeriu procedūros nenaudokite savaiminio įdegio kremų.
 • 2-4 savaites iki procedūros plaukų nepešiokite ir nešalinkite vašku. Skusti plaukus galite kaip įprastai.
 • 1 savaitę prieš procedūrą nenaudokite kremų su kvapikliais ar odą dirginančių priemonių, tokių kaip glikolio rūgštis arba retinoidai.
 • Susirgus pūsleline odos liga, kai procedūra atliekama veido srityje, prieš ją atliekant turi būti paskirtas antivirusinis gydymas.
 • Procedūrą draudžiama atlikti nėščiosioms. Maitinančioms motinoms procedūrą atlikti galima.
 • Dieną prieš procedūrą arba tą pačią dieną pasirinktos plaukelių šalinimui zonos plaukelius reikia nuskusti (šalinti vašku ar pešioti negalima).
 • 2 savaites po procedūros apsaugokite procedūros paveiktas zonas nuo aktyvios saulės (uždengite drabužiais arba naudokite kremą nuo saulės su 30 ar didesniu SPF filtru).

Konsultacijos metu ir atlikus procedūrą gydytojas paaiškina, kaip prižiūrėti odą namuose, ką reikėtų naudoti ir ko vengti. Procedūrą atlieka kvalifikuoti Primum Estetica klinikos gydytojai.

Rekomendacijos po procedūros

Rekomenduojame 4 savaites po procedūros vengti deginimosi saulėje ir soliariume, naudoti kremą su SPF 50 apsauga atvirose kūno vietose.

Dažniausiai pasitaikantys nepageidaujami reiškiniai po lazerinio plaukelių šalinimo

Vienas dažniausių – odos aplink plaukų folikulus patinimas ir paraudimas, kuris gali tęstis nuo kelių minučių iki kelių valandų.

Nudegimo komplikacijos retos, dažnai pasitaiko dėl paciento vartojamų vaistinių preparatų (geriamų antibiotikų, izotretinoino), dėl kurių išsivysto trumpalaikis jautrumas šviesai ar fotosensibilizacija, arba dėl parinktų per stiprių lazerio parametrų. Štai kodėl taip svarbu procedūras patikėti sertifikuotiems medicinos specialistams, kurie turi sukaupę ilgalaikę patirtį, geba parinkti tinkamus lazerio parametrus bei įvertinti visas galimas rizikas dėl procedūros.

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Gydytoja D. Bartkevičienė - nuostabi savo srities profesionalė. Pirma gydytoja, kuri skyrė tiek laiko ramiam situacijos paaiškinimui ir nuraminimui. Labai atidi tiek prieš operaciją, tiek po jos. Aiškiai papasakojo apie visą gydymo eigą.

Julija Petrauskaitė2021-04-30

Agnė Bartkevičiūtė - profesionali gydytoja, kurios skirtas gydymas jau keletos savaičių bėgyje pradėjo veikti ir pagaliau mano oda pradėjo gyti. Esu labai patenkinta ir galiu drąsiai rekomenduoti!

A. Ž.2021-03-16

Jei ieškote gydytojos, kuri seka mokslo naujoves pasaulyje, jei norite, kad jums būtų taikomas tik naujausiais tyrimais ir mokslu grindžiamas gydymas, tai gydytoja D. Bartkevičienė ir yra ta, kurios ieškote.

Sigita Puvačiauskienė2021-05-12

Agnė Bartkevičiūtė - labai profesionali gydytoja: ne tik kruopščiai atliko apžiūrą, bet ir itin struktūruotai paaiškino gydymo eigą, išsamiai atsakė į rūpimus klausimus. Be to, gydytoja labai atidi ir maloni bendravime. Atsakingai rekomenduoju.

A. V.2021-08-08

Daktarė Bartkevičienė nuoširdžiai skyrė laiko mano problemai spręsti, konsultavosi ir su kolegomis, ramino ir drąsino, galiausiai operavo. Viskas pavyko sėkmingai. Nustebau, kai paskambino po operacijos, praėjus dviems savaitėms, paklausti, kaip jaučiuosi. Be galo šiltas žmogus, rekomendavau ją ir savo dukroms. Juk dėmesys ir profesionalumas toks svarbus.

Ieva Kašauskaitė2021-04-30

Labai džiaugiuosi, jog patekau į gydytojos Agnės rankas po išgirstos rekomendacijos. Mano odos problema buvo tiksliai diagnozuota, jai paskirtas tikslingas gydymas. Komunikacijos metu gydytoja bendravo atidžiai ir profesionaliai. Jau spėjau parekomenduoti Agnę Bartkevičiūtę ir savo draugams.

E. A2021-10-03

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus.