I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Plaukelių šalinimas epiliaciniu lazeriu „Deka Again“

Plaukelių šalinimas lazeriu – šiuo metu viena populiariausių procedūrų estetinės dermatologijos srityje. Šis plaukelių šalinimo būdas yra patvirtintas klinikiniais tyrimais ir ilgamete patirtimi.

„Primum Estetica” klinikoje naudojamas DEKA kompanijos naujausias Aleksandrito lazeris AGAIN, kuris atitinka lazerinės plaukų epiliacijos auksinį standartą. Šios sistemos naudojimas plaukų šalinimui estetinėje medicinoje šiuo metu yra pats populiariausias, todėl procedūrą atlikdami mūsų klinikoje galite tikėtis aukščiausios kokybės rezultato. Šis, naujausios kartos DEKA Aleksandrito lazeris AGAIN vertinamas pasaulyje dėl savo efektyvumo, greitumo, pastovios šaldymo technologijos.

Verta paminėti, kad aleksandrito bangos ilgį puikiai sugeria melaninas, melanocitų sintetinamas epidermio pamatiniame sluoksnyje pigmentas, todėl jis puikiai tinka tamsių nepageidaujamų plaukelių šalinimui. AGAIN lazeris skirtas dirbti su visais odos fototipais (tinka ir įdegusiai odai, tamsesnio gymio žmonėms bei turintiems storesnius plaukelius) ir visų rūšių plaukais, taip pat pasižymi veiksmingumu nuo pirmosios iki paskutinės procedūros.

Plaukų šalinimo lazeriu privalumai

Plaukų šalinimas lazeriu, lyginant su kitomis plaukų šalinimo procedūromis, turi daug privalumų:

 • Ilgalaikis rezultatas. Atlikę 4-6 procedūras, vėliau procedūras kartosite tik 1-2 kartus per metus.
 • Išvengiama plaukelių įaugimo. Lazerio pagalba sumažinama arba visiškai išvengiama plaukelių įaugimo. Plaukelių šalinimas lazeriu yra efektyviausias ir patogiausias būdas, padedantis užkirsti kelią jų įaugimui. Šią procedūrą rekomenduojama rinktis tiems, kurie turi jautrią odą, nes skutimas arba depiliacija vašku ar kt. priemonėmis ją dar labiau dirgina.
 • Lazeris paveikia tik plaukus. Procedūros metu nuo pageidaujamos kūno vietos lazeriu šalinami nepageidaujami plaukeliai, tačiau šalia esanti oda lieka nepažeista.
 • Greita ir laiką taupanti procedūra. Procedūros trukmė priklauso nuo odos ploto, kuriame bus šalinami plaukeliai. Dėl AGAIN lazerio padengiamo didesnio odos ploto, procedūra trunka itin trumpai. Pavyzdžiui, pažastų arba bikini srities plaukelių šalinimas lazeriu trunka tik 20 minučių. Šis metodas panaikina poreikį kasdien skustis ir mechaniškai dirginti odą.
 • Sutaupyti pinigai. Ilgam laikui atsikratę plaukelių Jūs ne tik sutaupysite savo laiko, tačiau sutaupysite ir pinigų, kuriuos išleistumėte įvairioms depiliacijos procedūroms ar (ir) priemonėms.

Lazeriu plaukelius galima šalinti nuo viršutinės lūpos, skruostų, smakro, kaklo, krūtinės, pažastų, rankų, nugaros, pilvo, bikini srities, kojų ir kitų sričių.

Kiek procedūrų reikia atlikti?

Norint pasiekti maksimalų rezultatą vidutiniškai reikia atlikti 4-6 plaukelių šalinimo lazeriu procedūras. Procedūros yra atliekamos kartojant jas kas 4-8 savaites. Plaukelių kiekio pokytis matomas jau po pirmos procedūros, laikui bėgant jų vis mažėja, o likę plaukeliai tampa plonesni, vos matomi ir sukelia mažiau diskomforto. Vėliau reikia 1-2 procedūrų per metus norint išlaikyti maksimalų rezultatą.

Ar plaukelių šalinimas lazeriu yra skausmingas?

Kiekvienas lazerio impulsas sukelia dilgčiojimą ir šilumos pojūtį. Moderni integruota šaldymo sistema, plaukų šalinimo lazeriu metu užtikrina papildomą odos apsaugą. Prieš kiekvieną lazerio impulsą sistema atvėsina epidermį, viršutinį odos sluoksnį. Dėl šios lazerio savybės nebereikia naudoti jokių vėsinančių gelių, procedūra tampa lengviau toleruojama, pasiekiami geresni rezultatai.

Ką turėtumėte žinoti prieš atliekant procedūrą?

 • 2 savaites prieš plaukų šalinimą lazeriu nesideginkite saulėje ar soliariume. Jei daug laiko praleidžiate saulėje, naudokite apsauginį kremą nuo saulės su SPF 30 ar didesne apsauga.
 • 2 savaites iki plaukų šalinimo lazeriu procedūros nenaudokite savaiminio įdegio kremų.
 • 2-4 savaites iki procedūros plaukų nepešiokite ir nešalinkite vašku. Skusti plaukus galite kaip įprastai.
 • 1 savaitę prieš procedūrą nenaudokite kremų su kvapikliais ar odą dirginančių priemonių, tokių kaip glikolio rūgštis arba retinoidai.
 • Susirgus pūsleline odos liga, kai procedūra atliekama veido srityje, prieš ją atliekant turi būti paskirtas antivirusinis gydymas.
 • Procedūrą draudžiama atlikti nėščiosioms. Maitinančioms motinoms procedūrą atlikti galima.
 • Dieną prieš procedūrą arba tą pačią dieną pasirinktos plaukelių šalinimui zonos plaukelius reikia nuskusti (šalinti vašku ar pešioti negalima).
 • 2 savaites po procedūros apsaugokite procedūros paveiktas zonas nuo aktyvios saulės (uždengite drabužiais arba naudokite kremą nuo saulės su 30 ar didesniu SPF filtru).

Konsultacijos metu ir atlikus procedūrą gydytojas paaiškina, kaip prižiūrėti odą namuose, ką reikėtų naudoti ir ko vengti. Procedūrą atlieka kvalifikuoti Primum Estetica klinikos gydytojai.

Rekomendacijos po procedūros

Rekomenduojame 4 savaites po procedūros vengti deginimosi saulėje ir soliariume, naudoti kremą su SPF 50 apsauga atvirose kūno vietose.

Dažniausiai pasitaikantys nepageidaujami reiškiniai po lazerinio plaukelių šalinimo

Vienas dažniausių – odos aplink plaukų folikulus patinimas ir paraudimas, kuris gali tęstis nuo kelių minučių iki kelių valandų.

Nudegimo komplikacijos retos, dažnai pasitaiko dėl paciento vartojamų vaistinių preparatų (geriamų antibiotikų, izotretinoino), dėl kurių išsivysto trumpalaikis jautrumas šviesai ar fotosensibilizacija, arba dėl parinktų per stiprių lazerio parametrų. Štai kodėl taip svarbu procedūras patikėti sertifikuotiems medicinos specialistams, kurie turi sukaupę ilgalaikę patirtį, geba parinkti tinkamus lazerio parametrus bei įvertinti visas galimas rizikas dėl procedūros.

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Esu labai dėkinga gyd. Agnei, kuri pašalino apgamą nuo mano kaktos. Neįtikėtina, kad po tiek metų jis manęs nebeerzina, kai pažvelgiu į veidrodį. Labai džiaugiuosi rezultatu. Darinio pašalinimo vieta greitai gyja. Žinau, kad po kurio laiko rezultatas bus dar geresnis. Ačiū labai!

Aušra S. 2023-06-15

Noriu padėkoti dr. Daivai Bartkevičienei ir visam klinikos „Primum Estetica“ kolektyvui. Dėkoju už malonų bendravimą, šiltą atmosferą ir puikų savo darbo išmanymą. P.S. Man labai patiko jaukus klinikos interjeras su žydrais ir auksiniais akcentais!

M. D. 2023-09-18

Esu labai patenkinta gyd. Agnės Bartkevičiūtės darbu. Gydytoja lazeriu pašalino riebalų sankaupas prie nosies. Jau praėjo daugiau nei 6 mėn. ir matau, kad riebalai neketina ataugti ir, kas svarbiausia, neįžiūriu jokių randų! Labai džiaugiuosi atlikto gydymo rezultatais. Ačiū dar kartą, gydytoja!

Onutė M.2023-09-26

Esu labai patenkinta po labioplastikos operacijos. Daktarė Daiva nuostabi, ji tikra profesionalė su neabejotinu menininkės talentu, nes sukūrė stebuklą! Rezultatas viršijo visus mano lūkesčius, nuostabus jausmas, kai nebereikia gėdintis savo kūno... Daktare, dar kartą dėkoju už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą!

B. J. 2023-10-11

Docentė yra specialistė iš didžiosios raidės. Lankausi pas šią gydytoją jau kelis metus ir esu pati laimingiausia, kad ji mane globoja. Paskutinis mano pačios apleistas atvejis paskatino mane parašyti patį geriausią atsiliepimą. Paskaičiau kai kuriuos anksčiau rašytus atsiliepimus, atrodo, kad ne apie šį žmogų rašote. Daktare, aš ir mano vyras esame Jums labai dėkingi, Jūs esate tikra gydytoja, tikra savo srities ekspertė, kuri nuramina, paaiškina, pas Jus lankantis atsiranda saugumo, pasitikėjimo jausmas, atsirado tikėjimas, kad viskas bus gerai. Labai dėkoju ir tikrai visoms rekomenduoju lankytis būtent pas dr. Daivą.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2023-12-11

Nuostabi gydytoja specialistė, išklausanti, suprantanti, atsidavus savo darbui ir tiksliai nustato esamas problemas, bei skiria tinkamą gydymą. Džiaugiuosi, jog daugiau nebereikės blaškytis ir ieškoti kas galėtų padėti, nes Agnė tikra savo srities specialistė, rekomendacijos 100%.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2023-12-21

Dariausi pas gydytoją lytinių lūpų putlinimą. Labai patenkinta rezultatu. Bendravo profesionaliai, maloniai, laiko skyrė tiek, kiek reikėjo, atsakė į visus klausimus. Jei reikės panašios procedūros ateityje, eisiu tik pa šią gydytoją, nes pasitikiu.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-01-12

Labai kompetentinga savo srities specialistė: ilgus metus kamavusią odos problemą diagnozavo greitai, pritaikė gydymą, kuris buvo veiksmingas. Negana to, Agnė labai kruopšti, atidi, maloni, empatiška gydytoja. Vizitai buvo be jokios baimės ir įtampos, gydytojai stebėtinai kantriai aiškinant ir padrąsinant :) Man, kaip pacientei, buvo didelis laimėjimas atsikratyti odos problemų ir iš naujo džiaugtis gyvenimu. Didžiausios rekomendacijos.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-01-12

Esu be galo dėkinga gydytojai Agnei už jos profesionalų ir šiltą bendravimą, mano odos problemos priežasčių paaiškinimą, gydymo paskyrimą, nuostabią gydymo rekomendacijų surašymo tvarką ir pasiektą rezultatą. Kreipiausi dėl užleistų veido rožinės bėrimų, kurie mane kankino jau 2 metus, dėl kurių teko atsisakyti socialinio gyvenimo. Į gydytoją kreipiausi sausio mėnesį, kai veido odos būklė buvo „baisi“. Gydytoja man paaiškino tokios būklės priežastis, paskyrė gydymą, tvarkingai surašė ir paaiškino kiekvieną gydymo detalę. Taip tvarkingai surašytų gydymo rekomendacijų dar nebuvau mačiusi. Kiekvieno kontrolinio vizito pas gydytoją metu buvo laikomasi tokios pat tvarkos. Laikiausi kiekvienos gydytojos rekomendacijos ir per pora mėnesių pavyko visiškai atsikratyti bėrimų veide. Todėl negaliu neparašyti atsiliepimo. Esu labai dėkinga, kad patekau būtent pas gyd. Agnę. Sėkmės Jums didžiausios!

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-04-23

Daktarė Daiva Bartkevičienė mane konsultavo klinikoje „Primum Estetica“. Didelį įspūdį paliko gydytojos kompetencija, modernus požiūris, naujų technologijų pritaikymas, nuoširdus bendravimas ir empatiškas požiūris į pacientą. Po konsultacijos sekė lytinių lūpų plastikos operacija, visa eiga buvo sklandi, galiu tik džiaugtis ir padėkoti. Gaila, kad tiek metų delsiau...Nuostabus darbas, ačiū labai.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-04-23

Galbūt turite klausimų?

  Palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

  Susipažinau su Privatumo politika