I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

„PRIMUM ESTETICA“ DOVANŲ KUPONO TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

BENDROS NUOSTATOS

 1. „Primum Estetica“, UAB (toliau – Klinika arba Pardavėjas; juridinio asmens kodas 305045408, PVM mokėtojo kodas LT100012621918, registruotos buveinės adresas Pylimo g. 47, Vilnius, el. paštas info@primumestetica.lt) dovanų kuponas (toliau – Dovanų kuponas) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka įsigyti paslaugų ar prekių.
 2. Dovanų kuponas turi būti pateikiamas atspausdintas, arba mobiliajame telefone, atvykus į Kliniką, prieš atsiskaitant už prekes ar paslaugas.
 3. Dovanų kuponas nėra keičiamas į pinigus ir negali būti grąžinamas Pardavėjui. Pamesti ar kitaip prarasti, nepanaudoti Dovanų kuponai nekeičiami į naujus.
 4. Dovanų kuponas galioja Klinikoje „Primum Estetica“, esančioje adresu Pylimo g. 47, Vilnius, atsiskaitant už visas Klinikoje teikiamas paslaugas ir prekes.
 5. Dovanų kuponas galioja 12 (dvylika) mėnesių nuo apmokėjimo datos. Pasibaigus Dovanų kupono galiojimo terminui, Dovanų kuponas laikomas negaliojančiu ir nėra pratęsiamas.
 6. Dovanų kuponu negalima atsiskaityti už kitus dovanų kuponus;
 7. Įsigyjant Dovanų kuponą, PVM sąskaita faktūra neišrašoma, tačiau, pirkėjui pageidaujant, yra pateikiamas Dovanų kupono perdavimo aktas. PVM sąskaita faktūra gali būti išrašoma tik pasinaudojus paslauga. Dovanų kuponas negalioja PVM mokėtojams – fiziniams ir juridiniams asmenims, kai bandoma atsiskaityti už prekes, kurioms taikomas atvirkštinis PVM apmokestinimas.
 8. Jei paslaugų ar prekių, už kurias atsiskaitoma Dovanų kuponu, kaina yra didesnė nei Dovanų kupono apmokėta vertė, nurodyta ant Dovanų kupono, trūkstamą sumą galima primokėti atsiskaitant vietoje grynais pinigais arba bankine kortele.
 9. Jei paslaugų ar prekių suma yra mažesnė nei apmokėta Dovanų kupono suma, skirtumas nėra išmokamas.
 10. Jei Dovanų kuponas nebuvo panaudotas galiojimo laikotarpiu, pinigai nėra grąžinami ir laikoma, kad paslauga ar prekė buvo suteikta, o Dovanų kuponas automatiškai blokuojamas.
 11. Dovanų kuponas atsiskaitymui už paslaugas ar prekes gali būti panaudotas tik per vieną kartą. Atsiskaityti pasinaudodami Dovanų kuponu galite pateikus galiojantį Dovanų kuponą Klinikos kasoje.
 12. Jei Dovanų kuponas sugadintas, t. y. daugiau kaip pusė jo yra sutepta, jo trūksta ar jis yra kitaip pažeistas arba Dovanų kupono numeris ar galiojimo terminas nėra aiškiai matomas, arba trūksta Dovanų kupono pirkimą patvirtinančio fiskalinio kvito, tokiu Dovanų kuponu atsiskaityti už paslaugas ar prekes negalima. Toks Dovanų kuponas nekeičiamas ir pinigai negrąžinami. Elektroniniam Dovanų kuponui fiskalinio kvito ar perdavimo akto apsiperkant nereikia.
 13. Dovanų kuponą galite pirkti tiek sau, tiek kitam asmeniui.
 14. Asmuo, įsigydamas Dovanų kuponą, patvirtina, jog susipažino, sutinka ir įsipareigoja laikytis Dovanų kupono taisyklių ir sąlygų, kurios pateiktos tiek čia, tiek Klinikoje bei www.primumestetica.lt
 15. Informacija apie Dovanų kuponą teikiama Klinikoje, elektroninės prekybos sistemoje www.primumestetica.lt, el. paštu info@primumestetica.lt arba telefonu +370 67099669 Klinikos darbo laiku: darbo dienomis: 09:00 – 19:00, šeštadienį: 11:00 – 18:00.
 16. Primum Estetica, UAB, pasilieka teisę pakeisti, taisyti ar papildyti šias taisykles, atsižvelgiant į teisės aktų numatytus reikalavimus. Apie bet kokius taisymus, pakeitimus ar papildymus informacija bus skelbiama internetinėje svetainėje www.primumestetica.lt

DOVANŲ KUPONO ĮSIGYJIMO IR APMOKĖJIMO TVARKA

1. Fizinį Dovanų kuponą galite įsigyti Klinikoje Primum Estetica, esančioje adresu Pylimo g. 47, Vilnius. Elektroninį Dovanų kuponą galite įsigyti tik elektroninės prekybos sistemoje www.primumestetica.lt; abiem Dovanų kupono variantams (fiziniui ir elektroniniui) galioja tos pačios taisyklės.

2. Dovanų kupono vertę (kainą) nurodo pats Pirkėjas arba Pirkėjas pasirenka vieną iš nurodytų fiksuotų Dovanų kupono verčių (kainų).

3. Įsigydamas elektroninį Dovanų kuponą elektroninės prekybos sistemoje www.primumestetica.lt, Pirkėjas privalo:

3.1. internetu užpildyti užsakymo formą Primumestetica.lt;

3.2. sumokėti už Dovanų kuponą pasirinktu atsiskaitymo būdu.

4. Atsiskaitymo būdai:

4.1. per elektroninę bankininkystę / SEB „Every Pay“ mokėjimo portalą;

4.2. banko pavedimu;

4.3. grynaisiais pinigais ar banko kortele Klinikoje.

2023 08 16 Dovanų kupono taisyklių redakcija

Galbūt turite klausimų?

  Palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

  Susipažinau su Privatumo politika