I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Doc. dr. Mindaugas Šilkūnas

Gydytojas dirba nuo 1988 metų, yra nuolatinis tarptautinių konferencijų, seminarų endoskopinės chirurgijos ir radikalios chirurgijos ginekologijoje dalyvis, nuolatos kelia kvalifikaciją šalies ir užsienio universitetų tobulinimosi kursuose.

Išsilavinimas

2007 m.
Apsigynė medicinos mokslų daktaro disertaciją tema „Bakterinės vaginozės ir vaisiaus kraujotakos ryšys“.
1987 m.
Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas, gydytojo akušerio ginekologo specialybė.

Profesinė patirtis

2012 m. – dabar
Klinika „Primum estetica“, gydytojas akušeris ginekologas.
2013 m. – dabar
Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Akušerijos ir ginekologijos centro gydytojas akušeris ginekologas.
1990–2013 m.
Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Centro filialo (anksčiau – Raudonojo kryžiaus ligoninė), Ginekologijos skyriaus gydytojas akušeris ginekologas. 2002–2005 m. vadovavo šios ligoninės Akušerijos–naujagimių skyriui.
1987 m.
Baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą.

Kvalifinacijos tobulinimas

2012 m.
„Endoskopinė chirurgija ginekologinėje praktikoje“ Klermon Feran tarptautinis endoskopinės chirurgijos centras.
2011 m.
„Klinikinė farmakologija“. Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Vidaus ligų, šeimos medicinos ir onkologijos klinika.
2010 m.
„Seksopatologijos kursai“ Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Nefrourologijos klinika.
2008 m.
Ciuricho universitetinės ligoninės Akušerijos ir ginekologijos klinika.
2007 m.
„Endoskopija ginekologijoje“, Kauno medicinos universitetas.
Marselio, Aix klinika, Dubens ir tarpvietės chirurgijos centras.
2005 m.
„Gimdos kaklelio patologijos diagnostika“, Vilniaus universitetas.2003 m.
„Kolposkopijos kursai“. Krokuvos universitetas.
2002 m.
„Ultragarsinė diagnostika akušerijoje ir ginekologijoje“.
1999 m.
"Reprodukcinės medicinos kursai". Debreceno universitetas ir Jungtinių tautų organizacija.
1996 m.
„Akušerija ir ginekologija“. Zalcburgo (Austrija) ir Cornell (JAV) universitetų kursai.

Narystė profesinėse, visuomeninėse organizacijose

Europos ginekologinės endoskopijos draugijos narys.
Lietuvos akušerių ginekologų draugijos valdybos narys
Lietuvos akušerijos ir ginekologijos ultragarsinės diagnostikos asociacijos viceprezidentas.
Vilniaus krašto akušerių ginekologų draugijos pirmininkas.

Pedagoginė veikla

2007 m. – dabar
Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Akušerijos ir ginekologijos klinikos lektorius.
1995–2007 m.
Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Akušerijos ir ginekologijos klinikos asistentas.

Socialiniai tinklai

Teikiamos paslaugos

9-ių lytiškai plintančių sukėlėjų nustatymas PGR metodu

Daugiau

14-os aukštos rizikos ŽPV genotipų nustatymas PGR metodu

Daugiau

21-o aukštos rizikos ŽPV genotipų nustatymas PGR metodu

Daugiau

Akušerio ginekologo konsultacija

Daugiau

Gimdos šalinimas per makštį

Daugiau

Gimdos ir kiaušidžių ultragarsinis tyrimas

Daugiau
Daugiau paslaugų

Esu labai dėkinga gyd. Agnei, kuri pašalino apgamą nuo mano kaktos. Neįtikėtina, kad po tiek metų jis manęs nebeerzina, kai pažvelgiu į veidrodį. Labai džiaugiuosi rezultatu. Darinio pašalinimo vieta greitai gyja. Žinau, kad po kurio laiko rezultatas bus dar geresnis. Ačiū labai!

Aušra S. 2023-06-15

Noriu padėkoti dr. Daivai Bartkevičienei ir visam klinikos „Primum Estetica“ kolektyvui. Dėkoju už malonų bendravimą, šiltą atmosferą ir puikų savo darbo išmanymą. P.S. Man labai patiko jaukus klinikos interjeras su žydrais ir auksiniais akcentais!

M. D. 2023-09-18

Esu labai patenkinta gyd. Agnės Bartkevičiūtės darbu. Gydytoja lazeriu pašalino riebalų sankaupas prie nosies. Jau praėjo daugiau nei 6 mėn. ir matau, kad riebalai neketina ataugti ir, kas svarbiausia, neįžiūriu jokių randų! Labai džiaugiuosi atlikto gydymo rezultatais. Ačiū dar kartą, gydytoja!

Onutė M.2023-09-26

Esu labai patenkinta po labioplastikos operacijos. Daktarė Daiva nuostabi, ji tikra profesionalė su neabejotinu menininkės talentu, nes sukūrė stebuklą! Rezultatas viršijo visus mano lūkesčius, nuostabus jausmas, kai nebereikia gėdintis savo kūno... Daktare, dar kartą dėkoju už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą!

B. J. 2023-10-11

Docentė yra specialistė iš didžiosios raidės. Lankausi pas šią gydytoją jau kelis metus ir esu pati laimingiausia, kad ji mane globoja. Paskutinis mano pačios apleistas atvejis paskatino mane parašyti patį geriausią atsiliepimą. Paskaičiau kai kuriuos anksčiau rašytus atsiliepimus, atrodo, kad ne apie šį žmogų rašote. Daktare, aš ir mano vyras esame Jums labai dėkingi, Jūs esate tikra gydytoja, tikra savo srities ekspertė, kuri nuramina, paaiškina, pas Jus lankantis atsiranda saugumo, pasitikėjimo jausmas, atsirado tikėjimas, kad viskas bus gerai. Labai dėkoju ir tikrai visoms rekomenduoju lankytis būtent pas dr. Daivą.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2023-12-11

Nuostabi gydytoja specialistė, išklausanti, suprantanti, atsidavus savo darbui ir tiksliai nustato esamas problemas, bei skiria tinkamą gydymą. Džiaugiuosi, jog daugiau nebereikės blaškytis ir ieškoti kas galėtų padėti, nes Agnė tikra savo srities specialistė, rekomendacijos 100%.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2023-12-21

Dariausi pas gydytoją lytinių lūpų putlinimą. Labai patenkinta rezultatu. Bendravo profesionaliai, maloniai, laiko skyrė tiek, kiek reikėjo, atsakė į visus klausimus. Jei reikės panašios procedūros ateityje, eisiu tik pa šią gydytoją, nes pasitikiu.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-01-12

Labai kompetentinga savo srities specialistė: ilgus metus kamavusią odos problemą diagnozavo greitai, pritaikė gydymą, kuris buvo veiksmingas. Negana to, Agnė labai kruopšti, atidi, maloni, empatiška gydytoja. Vizitai buvo be jokios baimės ir įtampos, gydytojai stebėtinai kantriai aiškinant ir padrąsinant :) Man, kaip pacientei, buvo didelis laimėjimas atsikratyti odos problemų ir iš naujo džiaugtis gyvenimu. Didžiausios rekomendacijos.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-01-12

Esu be galo dėkinga gydytojai Agnei už jos profesionalų ir šiltą bendravimą, mano odos problemos priežasčių paaiškinimą, gydymo paskyrimą, nuostabią gydymo rekomendacijų surašymo tvarką ir pasiektą rezultatą. Kreipiausi dėl užleistų veido rožinės bėrimų, kurie mane kankino jau 2 metus, dėl kurių teko atsisakyti socialinio gyvenimo. Į gydytoją kreipiausi sausio mėnesį, kai veido odos būklė buvo „baisi“. Gydytoja man paaiškino tokios būklės priežastis, paskyrė gydymą, tvarkingai surašė ir paaiškino kiekvieną gydymo detalę. Taip tvarkingai surašytų gydymo rekomendacijų dar nebuvau mačiusi. Kiekvieno kontrolinio vizito pas gydytoją metu buvo laikomasi tokios pat tvarkos. Laikiausi kiekvienos gydytojos rekomendacijos ir per pora mėnesių pavyko visiškai atsikratyti bėrimų veide. Todėl negaliu neparašyti atsiliepimo. Esu labai dėkinga, kad patekau būtent pas gyd. Agnę. Sėkmės Jums didžiausios!

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-04-23

Daktarė Daiva Bartkevičienė mane konsultavo klinikoje „Primum Estetica“. Didelį įspūdį paliko gydytojos kompetencija, modernus požiūris, naujų technologijų pritaikymas, nuoširdus bendravimas ir empatiškas požiūris į pacientą. Po konsultacijos sekė lytinių lūpų plastikos operacija, visa eiga buvo sklandi, galiu tik džiaugtis ir padėkoti. Gaila, kad tiek metų delsiau...Nuostabus darbas, ačiū labai.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-04-23

Galbūt turite klausimų?

    Palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

    Susipažinau su Privatumo politika