I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Viktorija Žukauskienė

Klinikoje dirbanti chirurgė konsultuoja, diagnozuoja ir gydo pilvo organų ir pilvo sienos ligas.

Atliekamos endoskopinės diagnostinės ir gydomosios procedūros:

  • anoskopija,
  • rektoskopija,
  • kolonoskopija kartu su biopsija,
  • polipektomija ir histologiniu ištyrimu.

Gydytoja gydo hemorojų ir kitas proktologines ligas, taiko medikamentinį, minimaliai invazinį ir operacinį gydymą.

Atlieka bambos išvaržos, lipomų ir kitų darinių šalinimo operacijas.

Išsilavinimas

2010–2016 m.
Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas. Abdominalinės chirurgijos gydytojas.
2004–2010 m.
Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas. Medicinos magistras ir gydytojo profesinė kvalifikacija.

Darbo patirtis

2021 m. – dabar
Klinika „Primum Estetica“, pilvo ir bendrosios chirurgijos gydytoja, gydytoja proktologė.
2017 m. – dabar
Gydytoja endoskopuotoja VŠĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos.
2016 m. – dabar
Chirurgijos konsultacijų skyriaus vedėja, abdominalinės chirurgijos gydytoja VšĮ Centro poliklinika.

Abdominalinės chirurgijos gydytoja VŠĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos.
2016 m.
Terapijos ir chirurgijos skyriaus vedėja VšĮ Centro poliklinika.
2013–2016 m.
Vyresnioji gydytoja rezidentė VŠĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos.

Gastrointestininė chirurgija, endokrininė chirurgija, hepatopankreatobiliarinė chirurgija ir pilvo chirurginėmis ligomis sergančiųjų ambulatorinė priežiūra.

Gydytoja asistentė VŠĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos.
2012–2013 m.
Jaunesnioji gydytoja rezidentė VŠĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos.

Koloproktologinė chirurgija, mažai invazyvi pilvo chirurgija.
2012 m.
Jaunesnioji gydytoja rezidentė Nacionaliniame vėžio institute.

Onkologija ir koloproktologinė chirurgija.
2012 m.
Jaunesnioji gydytoja rezidentė VŠĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos.

Ginekologija, urologija ir abdominalinė chirurgija.
2011 m.
Jaunesnioji gydytoja rezidentė VŠĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos Centro filialas.

Krūtinės chirurgija

Jaunesnioji gydytoja rezidentė VŠĮ Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė.

Traumatologija, bendroji ir urgentinė chirurgija ir neurochirurgija.
2010–2011 m.
Jaunesnioji gydytoja rezidentė VŠĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos.

Bendroji, urgentinė ir kraujagyslių chirurgija

Publikacijos

2013 m.
Early loop ileostomy closure: should we do it routinely? Viktorija Žukauskienė, Narimantas Evaldas Samalavičius. ISSN 1392-0995, ISSN 1648- 9942 Lithuanian Surgery 2013, 12 (3), p. 152-155.
Initial minimally invasive retroperitoneal necrosectomy for acute necrotizing pancreatitis. Audrius Šileikis, Gintarė Kavaliauskaitė, Viktorija Žukauskienė, Kęstutis Strupas. KEI Journals 340 S Lemon Ave #7750 Walnut CA 91789 USA

Kvalifikacijos tobulinimas

2016 m.
The 2nd International Sumposium: Diverticular Disease of the Colon in Rome
2013 m.
P. Žeromskas, V. Žukauskienė. Sphincterorrhaphy in incontinence treatment. IV Baltic and Belorussia Colorectal Surgeon's Meeting Latvia, Rezekne.

P. Žeromskas, V. Žukauskienė. Persidengiančios (plikacinės) sfinkterorafijos vieta gydant išmatų nelaikymą: indikacijos, operacinė technika, rezultatai. Vilniaus chirurgų draugijos konferencija.

Socialiniai tinklai

Gydytoja Agnė Bartkevičiūtė - savo srities profesionalė. Mane gana ilgai kankino odos bėrimai, buvau jau su tuo susitaikiusi, maniau, kad nieko padaryti nebegalima, bet gydytojos Agnės profesionalumo ir rūpestingumo dėka, problemos dingo! Atsakingai rekomenduoju visiems.

Stefanija G.2022-04-15

Esu labai dėkinga gydytojai Agnei Bartkevičiūtei. Kreipiausi dėl man nerimą sukėlusio odos darinio. Labai džiaugiuosi, kad gydytoja, nuodugniai apžiūrėjusi darinį, nuramino ir pasiūlė pašalinti šiuolaikišku būdu - lazeriu. Jei būčiau žinojusi apie tokią galimybę anksčiau, tikrai nebūčiau delsusi. Labai rekomenduoju šią gydytoją tiems, kas nori turėti sveiką ir gražią odą.

Audronė S.2022-05-03

Daktarė Daiva Bartkevičienė man sugrąžino viltį ir vėl įkvėpė gyvenimui. Labai dėkinga gerbiamai daktarei, kad išklausė, paaiškino, nuoširdžiai bendravo ir - svarbiausia - PADĖJO! Jūs nuostabi!

D.S.2022-06-08

Gydytoja Daiva Bartkevičienė - nuostabi savo srities profesionalė. Man tai pirmoji gydytoja, kuri skyrė tiek daug laiko ramiam paaiškinimui ir nuraminimui prieš būsimą operaciją. Labai atidi tiek prieš, tiek po operacijos, aiškiai išdėstė visą gijimo eigą. Esu labai patenkinta patekusi būtent į šios gydytojos rankas. Rekomendavau ir savo draugei.

Dalia D.2022-06-24

Gerbiamos gydytojos Agnės Bartkevičiūtės įžvalga, empatija ir atsidavimas profesijai yra žavintys ir verti didžiausios pagarbos. Jau pirmosiomis pokalbio minutėmis įsitikinau, kad bendrauju su tikra savo srities profesionale. Paskirtas gydymas buvo tikslus ir kryptingas. Esu labai laimingas sutikęs šią gydytoją, kuri be visa ko yra ir išskirtinė asmenybė.

Andrius Š.2022-07-15

Daktarė D. Bartkevičienė turi auksines rankas, rašau, nes noriu pasidžiaugti, kad tokie specialistai dirba sau patinkantį darbą – tai matosi su šia daktare bendraujant. Kreipėmės į ją per rekomendacijas turėdami problemų su pastojimu, paaiškino problemą, aiškiai atsakė į klausimus, nuramino. Visų procedūrų metu buvo šalia ir šiandien esame labai laimingi turėdami mažą stebuklą. Sėkmės darbuose, visad liksime Jums dėkingi.

Monika L.2022-10-05

Dėkinga draugei, kuri man rekomendavo daktarę D. Bartkevičienę. Labai profesionali akušerė ginekologė. Lankausi pas ją ir esu patenkinta daktarės atliekamu darbu, esu sveika ir laiminga, ko anksčiau nebuvo. Manau, kad renkantis gydytoją protingai, svarbiausia, kad profesionaliai būtų suteikta paslauga, kad ji duotų rezultatų, o ne koks to specialisto charakteris. Man nereikia dirbtino nuoširdumo ar gražbyliavimo. Džiaugiuosi patekusi į dr. Daivos rankas.

Ieva Marija S.2022-10-17

Labai rūpestinga ir maloni jauna gydytoja. Kreipiausi dėl po vasaros atsiradusio odos darinio ištyrimo ir pašalinimo. Vizitu likau patenkinta. Man buvo išsamiai atsakyta į visus klausimus, paaiškinta apie darinio šalinimo lazeriu eigą, odos priežiūrą po procedūros. Pašalino sėkmingai. Dabar drąsiai rekomenduoju gydytoją Agnę savo pažįstamiems. Jau yra kas pasinaudojo mano rekomendacija ir džiaugiasi suradę šią gydytoją taip pat, kaip ir aš.

Kristina G.2022-10-06

Noriu padėkoti gydytojai Agnei Bartkevičiūtei už žmogiškumą, nuoširdų bendravimą ir jos neabejotiną kompetenciją. Esu labai maloniai nustebintas bei sužavėtas gydytojos malonumu, nuoširdumu, profesionaliu savo darbo atlikimu. Šitokių asų mums reikia kuo daugiau. Agnė man išsprendė tokią problemą, kurios „neįveikė“ prieš tai gydę trys medikai. Džiaugiuosi pagerėjusia gyvenimo kokybe bei skaidresne nuotaika. Agne Bartkevičiūte, esate gydytoja iš didžiosios raidės! Sėkmės Jums visur ir visada.

Linas V.2022-10-28

Esu be galo laiminga, kad patekau pas gyd. Agnę. Kreipiausi dėl ilgą laiką kankinusios aknės, kaip buvau skaičiusi rekomendacijas, gydytoja daugiausiai konsultuoja dėl veido odos ligų. Ir likau be galo patenkinta konsultacija – pirmiausiai tai nuramino, viską labai tiksliai paaiškino, surašė labai tiksliai, kaip nesuprantančiam žmogui, gydymo rekomendacijas, kurių laikantis jau po mėnesio matau puikų savo veido odos pagerėjimą. Labai Jums ačiū!!!

Loreta2022-10-30

Galbūt turite klausimų?

    Palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

    Susipažinau su Privatumo politika

    © 2023 Primum Estetica. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Duomenų apsauga.