I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Viktorija Žukauskienė

Klinikoje dirbanti chirurgė konsultuoja, diagnozuoja ir gydo pilvo organų ir pilvo sienos ligas.

Atliekamos endoskopinės diagnostinės ir gydomosios procedūros:

  • anoskopija,
  • rektoskopija,
  • kolonoskopija kartu su biopsija,
  • polipektomija ir histologiniu ištyrimu.

Gydytoja gydo hemorojų ir kitas proktologines ligas, taiko medikamentinį, minimaliai invazinį ir operacinį gydymą.

Atlieka bambos išvaržos, lipomų ir kitų darinių šalinimo operacijas.

Išsilavinimas

2010–2016 m.
Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas. Abdominalinės chirurgijos gydytojas.
2004–2010 m.
Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas. Medicinos magistras ir gydytojo profesinė kvalifikacija.

Darbo patirtis

2021 m. – dabar
Klinika „Primum Estetica“, pilvo ir bendrosios chirurgijos gydytoja, gydytoja proktologė.
2017 m. – dabar
Gydytoja endoskopuotoja VŠĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos.
2016 m. – dabar
Chirurgijos konsultacijų skyriaus vedėja, abdominalinės chirurgijos gydytoja VšĮ Centro poliklinika.

Abdominalinės chirurgijos gydytoja VŠĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos.
2016 m.
Terapijos ir chirurgijos skyriaus vedėja VšĮ Centro poliklinika.
2013–2016 m.
Vyresnioji gydytoja rezidentė VŠĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos.

Gastrointestininė chirurgija, endokrininė chirurgija, hepatopankreatobiliarinė chirurgija ir pilvo chirurginėmis ligomis sergančiųjų ambulatorinė priežiūra.

Gydytoja asistentė VŠĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos.
2012–2013 m.
Jaunesnioji gydytoja rezidentė VŠĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos.

Koloproktologinė chirurgija, mažai invazyvi pilvo chirurgija.
2012 m.
Jaunesnioji gydytoja rezidentė Nacionaliniame vėžio institute.

Onkologija ir koloproktologinė chirurgija.
2012 m.
Jaunesnioji gydytoja rezidentė VŠĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos.

Ginekologija, urologija ir abdominalinė chirurgija.
2011 m.
Jaunesnioji gydytoja rezidentė VŠĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos Centro filialas.

Krūtinės chirurgija

Jaunesnioji gydytoja rezidentė VŠĮ Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė.

Traumatologija, bendroji ir urgentinė chirurgija ir neurochirurgija.
2010–2011 m.
Jaunesnioji gydytoja rezidentė VŠĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos.

Bendroji, urgentinė ir kraujagyslių chirurgija

Publikacijos

2013 m.
Early loop ileostomy closure: should we do it routinely? Viktorija Žukauskienė, Narimantas Evaldas Samalavičius. ISSN 1392-0995, ISSN 1648- 9942 Lithuanian Surgery 2013, 12 (3), p. 152-155.
Initial minimally invasive retroperitoneal necrosectomy for acute necrotizing pancreatitis. Audrius Šileikis, Gintarė Kavaliauskaitė, Viktorija Žukauskienė, Kęstutis Strupas. KEI Journals 340 S Lemon Ave #7750 Walnut CA 91789 USA

Kvalifikacijos tobulinimas

2016 m.
The 2nd International Sumposium: Diverticular Disease of the Colon in Rome
2013 m.
P. Žeromskas, V. Žukauskienė. Sphincterorrhaphy in incontinence treatment. IV Baltic and Belorussia Colorectal Surgeon's Meeting Latvia, Rezekne.

P. Žeromskas, V. Žukauskienė. Persidengiančios (plikacinės) sfinkterorafijos vieta gydant išmatų nelaikymą: indikacijos, operacinė technika, rezultatai. Vilniaus chirurgų draugijos konferencija.

Socialiniai tinklai

Esu labai dėkinga gyd. Agnei, kuri pašalino apgamą nuo mano kaktos. Neįtikėtina, kad po tiek metų jis manęs nebeerzina, kai pažvelgiu į veidrodį. Labai džiaugiuosi rezultatu. Darinio pašalinimo vieta greitai gyja. Žinau, kad po kurio laiko rezultatas bus dar geresnis. Ačiū labai!

Aušra S. 2023-06-15

Noriu padėkoti dr. Daivai Bartkevičienei ir visam klinikos „Primum Estetica“ kolektyvui. Dėkoju už malonų bendravimą, šiltą atmosferą ir puikų savo darbo išmanymą. P.S. Man labai patiko jaukus klinikos interjeras su žydrais ir auksiniais akcentais!

M. D. 2023-09-18

Esu labai patenkinta gyd. Agnės Bartkevičiūtės darbu. Gydytoja lazeriu pašalino riebalų sankaupas prie nosies. Jau praėjo daugiau nei 6 mėn. ir matau, kad riebalai neketina ataugti ir, kas svarbiausia, neįžiūriu jokių randų! Labai džiaugiuosi atlikto gydymo rezultatais. Ačiū dar kartą, gydytoja!

Onutė M.2023-09-26

Esu labai patenkinta po labioplastikos operacijos. Daktarė Daiva nuostabi, ji tikra profesionalė su neabejotinu menininkės talentu, nes sukūrė stebuklą! Rezultatas viršijo visus mano lūkesčius, nuostabus jausmas, kai nebereikia gėdintis savo kūno... Daktare, dar kartą dėkoju už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą!

B. J. 2023-10-11

Docentė yra specialistė iš didžiosios raidės. Lankausi pas šią gydytoją jau kelis metus ir esu pati laimingiausia, kad ji mane globoja. Paskutinis mano pačios apleistas atvejis paskatino mane parašyti patį geriausią atsiliepimą. Paskaičiau kai kuriuos anksčiau rašytus atsiliepimus, atrodo, kad ne apie šį žmogų rašote. Daktare, aš ir mano vyras esame Jums labai dėkingi, Jūs esate tikra gydytoja, tikra savo srities ekspertė, kuri nuramina, paaiškina, pas Jus lankantis atsiranda saugumo, pasitikėjimo jausmas, atsirado tikėjimas, kad viskas bus gerai. Labai dėkoju ir tikrai visoms rekomenduoju lankytis būtent pas dr. Daivą.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2023-12-11

Nuostabi gydytoja specialistė, išklausanti, suprantanti, atsidavus savo darbui ir tiksliai nustato esamas problemas, bei skiria tinkamą gydymą. Džiaugiuosi, jog daugiau nebereikės blaškytis ir ieškoti kas galėtų padėti, nes Agnė tikra savo srities specialistė, rekomendacijos 100%.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2023-12-21

Dariausi pas gydytoją lytinių lūpų putlinimą. Labai patenkinta rezultatu. Bendravo profesionaliai, maloniai, laiko skyrė tiek, kiek reikėjo, atsakė į visus klausimus. Jei reikės panašios procedūros ateityje, eisiu tik pa šią gydytoją, nes pasitikiu.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-01-12

Labai kompetentinga savo srities specialistė: ilgus metus kamavusią odos problemą diagnozavo greitai, pritaikė gydymą, kuris buvo veiksmingas. Negana to, Agnė labai kruopšti, atidi, maloni, empatiška gydytoja. Vizitai buvo be jokios baimės ir įtampos, gydytojai stebėtinai kantriai aiškinant ir padrąsinant :) Man, kaip pacientei, buvo didelis laimėjimas atsikratyti odos problemų ir iš naujo džiaugtis gyvenimu. Didžiausios rekomendacijos.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-01-12

Esu be galo dėkinga gydytojai Agnei už jos profesionalų ir šiltą bendravimą, mano odos problemos priežasčių paaiškinimą, gydymo paskyrimą, nuostabią gydymo rekomendacijų surašymo tvarką ir pasiektą rezultatą. Kreipiausi dėl užleistų veido rožinės bėrimų, kurie mane kankino jau 2 metus, dėl kurių teko atsisakyti socialinio gyvenimo. Į gydytoją kreipiausi sausio mėnesį, kai veido odos būklė buvo „baisi“. Gydytoja man paaiškino tokios būklės priežastis, paskyrė gydymą, tvarkingai surašė ir paaiškino kiekvieną gydymo detalę. Taip tvarkingai surašytų gydymo rekomendacijų dar nebuvau mačiusi. Kiekvieno kontrolinio vizito pas gydytoją metu buvo laikomasi tokios pat tvarkos. Laikiausi kiekvienos gydytojos rekomendacijos ir per pora mėnesių pavyko visiškai atsikratyti bėrimų veide. Todėl negaliu neparašyti atsiliepimo. Esu labai dėkinga, kad patekau būtent pas gyd. Agnę. Sėkmės Jums didžiausios!

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-04-23

Daktarė Daiva Bartkevičienė mane konsultavo klinikoje „Primum Estetica“. Didelį įspūdį paliko gydytojos kompetencija, modernus požiūris, naujų technologijų pritaikymas, nuoširdus bendravimas ir empatiškas požiūris į pacientą. Po konsultacijos sekė lytinių lūpų plastikos operacija, visa eiga buvo sklandi, galiu tik džiaugtis ir padėkoti. Gaila, kad tiek metų delsiau...Nuostabus darbas, ačiū labai.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-04-23

Galbūt turite klausimų?

    Palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

    Susipažinau su Privatumo politika