I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Urologo konsultacija Jam

Gydytojas urologas konsultuoja ir gydo šlapimo trakto problemas, vyrų reprodukcinės sistemos, erekcijos sutrikimus. Apžiūros ir konsultacijos metu aukštos profesinės kvalifikacijos gydytojas išklausys Jūsų nusiskundimus, įvertins simptomus, atliks tyrimus, o diagnozavęs ligą paskirs tinkamą gydymą.

Medicinos ir estetikos klinikoje „Primum Estetica“ gydytojai urologai:

 • konsultuoja intymios sveikatos gerinimo klausimais;
 • atlieka intymią sveikatą gerinančias procedūras:

– injekcinę „P-Shot“ procedūrą erekcijai gerinti;
– varpos storinimą hialurono rūgštimi;

 • konsultuoja ir gydo šlapimo nelaikymą;
 • atlieka tyrimus:

– lytinių organų biopsiją;
– prostatos biopsiją;

 • atlieka operacijas:

– vazektomiją;
– frenulioplastiką;
– cirkumciziją;

 • šalina lytinių organų ateromas, kondilomas, karpas lazeriu ar radiodažniu;
 • šalina lytinių organų navikus.

Kada gali būti reikalinga gydytojos urologo konsultacija?

Gydytojo urologo konsultaciją rekomenduojame, jei jaučiate bent vieną iš šių simptomų:

 • skausmą dubens srityje;
 • skausmą lytinių organų srityje;
 • sutriko erekcija;
 • sutriko šlapinimosi funkcija, atsirado su tuo susijusių sutrikimų, pavyzdžiui, norite dažniau šlapintis;
 • pajutote lytinių organų deginimą ar perštėjimą;
 • lytiniai santykiai tapo skausmingi ir nemalonūs;
 • įtariate, kad užsikrėtėte lytiškai plintančia liga;
 • pastebėjote pokyčius lytinių organų srityje;
 • netenkina lytinis gyvenimas, norite patirti stipresnių pojūčių.

Kaip vyksta gydytojo urologo konsultacija JAM?

Konsultacijos metu peržvelgiama paciento sveikatos istorija: išsiaiškinami nusiskundimai, persirgtos ir esamos urologinės ligos, paveldimumas, ar buvo atlikti tyrimai, peržiūrimi ir aptariami jų rezultatai. Po to atliekama paciento apžiūra, esant poreikiui skiriami laboratoriniai, echoskopiniai, rentgenologiniai ar biopsiniai tyrimai.

Priklausomai nuo konsultacijos priežasties, urologas gali užduoti ir gana intymių klausimų. Tai reikia tam, kad gydytojas įsigilintų į jūsų nusiskundimus ir ligos istoriją.

Kiek laiko trunka urologo konsultacijaJAM ?

Urologo konsultacija įprastai trunka apie 20–30 minučių.

Ar konsultacijos metu gydytojas urologas atlieka per išeinamąją angą vykdomą prostatos apčiuopą, vadinamąjį „tyrimą pirštu“?

Paprastai šis tyrimas atliekamas tik tiems pacientams, kurie atvyksta į urologo konsultaciją dėl prostatos problemų. Šis tyrimas trunka kelias sekundes, jo metu naudojamas specialus lubrikantas, parenkama paciento kūno poza, todėl tyrimas nekelia didelio diskomforto ir jo baimintis nereikėtų.

Kaip pasiruošti urologo konsultacijai?

Paprastai nereikia jokio išankstinio pasiruošimo gydytojo urologo konsultacijai. Tik esant galimybei rekomenduojama atvykti pilna šlapimo pūsle, kad, esant poreikiui, būtų galima atlikti šlapimo tyrimą.

Ar sveikatos sutrikimų neturinčiam vyrui reikalinga profilaktinė gydytojo urologo konsultacija JAM?

Gydytojo urologo konsultacija JAM rekomenduojama ir profilaktiškai, jei norite sustiprinti dubens dugno raumenis, nes stiprūs ir gerai funkcionuojantys šie raumenys:

 • turi įtakos intymiam gyvenimui;
 • padeda lengviau pasiekti orgazmą;
 • užtikrina šlapimo ir išmatų laikymą;
 • užtikrina žarnyno funkciją.

Kokias procedūras gali paskirti gydytojas urologas, jei noriu sustiprinti dubens dugno raumenis, išvengti šlapimo nelaikymo?

Jei neturite jokių nusiskundimų ir norite tik profilaktiškai sustiprinti dubens dugno raumenis, tikėtina, kad gydytojas urologas rekomenduos neinvazinę procedūrą intymios sveikatos gerinimo magnetiniame krėsle „BTL Emsella“. Ši procedūra pripažinta geriausia intymios sveikatos gerinimo procedūra. Ji sustiprina dubens dugno raumenis, gydo šlapimo nelaikymą.

Kaip atliekama procedūra „BTL Emsella“ magnetiniame krėsle?

Procedūros metu nereikia net nusirengti, užtenka pusvalandį patogiai pasėdėti magnetiniame krėsle. Procedūrą galima atlikti per pietų pertrauką, o po jos grįžti prie įprastos kasdienės veiklos. Vienos procedūros trukmė – 30 minučių; reikalingos 6 procedūros, kurios turėtų būti atliekamos nepertraukiamai po 2 per savaitę. Rezultatai jaučiami jau po pirmos procedūros.

Kokias neinvazines procedūras klinikoje „Primum Estetica“ atlieka gydytojas urologas vyrams, kurie nori pagerinti intymią sveikatą?

Viena populiariausių yra PRP procedūra „Priapo šūvis“ arba „P-Shot“. Ji skirta vyrams, kurie nori sustiprinti intymius pojūčius, patirti didesnį malonumą, atgaivinti seksualinį gyvenimą.

Dauguma vyrų po „P-Shot“ procedūros pastebi, kad pagerėja erekcija, sustiprėja pojūčiai ir malonumas. Tačiau „P-Shot“ gali padėti ir vyrams, turintiems erekcijos problemų, kurie kankinasi dėl sumažėjusio lytinio potraukio ir ištvermės, kurių lytinis gyvenimas suprastėjo dėl ligos (diabeto, onkologinės ligos ir kt.), sergantiems Peirono liga.

Populiarus ir varpos pastorinimas hialurono rūgšties užpildu. Po šios procedūros padidėja vyro lytinio organo apimtis, abu partneriai mėgaujasi ilgesniu ir malonesniu lytiniu aktu.

Patyrę klinikos „Primum Estetica“ gydytojai urologai vadovaujasi moksliniais tyrimais pagrįstomis naujausiomis medicininėmis rekomendacijomis, puoselėja atidumą ir pagarbą vyrui ir jos pasirinkimui.

Konfidencialumą garantuojame.

Kainos

Kaina €85
Urologo konsultacija (pakartotinė) €45
Vaistų recepto išrašymas €15

Specialistai

Registracija

  * pažymėtus laukelius privaloma užpildyti

  Gavę užpildytą registracijos formą su Jumis susisieksime ir suderinsime patogiausią atvykimo laiką.
  PASTABA. Šiuo metu gauname daug užklausų, todėl paslaugai gauti užsiregistruosite greičiau, jei susisieksite klinikos telefonu +370 670 99 669