I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Algirdas Žalimas

Gydo ir diagnozuoja visas urologines ligas: onkourologija, akmenligė, vyrų ir moterų uždegiminės šlapimo takų ligos, seksualinė medicina, vyrų lytinės funkcijos sutrikimai, lytiškai perduodamos ligos.

Diagnostinės procedūros:

 • cistoskopija;
 • prostatos biopsija;
 • transrektalinė prostatos sonoskopija,

Atliekamos operacijos:

 • laparoskopinė varikocelektomija;
 • sėklidės vandenės;
 • kapšelio lipomų šalinimo operacijos;
 • vyro apipjaustymas;
 • varpos pasaitėlio plastika;
 • vazektomija;
 • šlapimtakio stentavimas;
 • stento pašalinimas;
 • perkutaninė cistostomija ir nefrostomija.

Išsilavinimas

Nuo 2017 m.
Vilniaus universiteto doktorantas. Tema: „Molekulinių žymenų sistema aktyviai stebimų inkstų navikų prognozei“.
2015 m.
Baigė Urologijos rezidentūrą Vilniaus universiteto Urologijos centre.
Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Radiologijos, Branduolinės medicinos ir medicinos fizikos katedra: Pilvo organų echoskopijos kursai, gydytojas echoskopuotojas
2010 m.
Baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą.

Darbo patirtis

Nuo 2015 m.
Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė, Urologijos skyrius, gydytojas urologas.
Nacionalinis vėžio institutas, Radiologijos skyrius, gydytojas urologas ir echoskopuotojas.

Mokslinė veikla

Lietuvos ir užsienio mokslinių publikacijų autorius ir bendraautorius, parengęs daugiau nei 10 mokslinių publikacijų urologijos temomis.

Tarptautinių konferencijų dalyvis, mokslinių pranešimų autorius.

Nuo 2017 m.
Nacionalinis vėžio institutas, Genetinės laboratorijos diagnostika, jaunesnysis mokslo darbuotojas.

Narystė profesinėse, visuomeninėse organizacijose

Europos urologų draugijos narys.Lietuvos urologų draugijos narys.
Europos ir Lietuvos ultragarso asociacijos narys.
Lietuvos seksualinės medicines draugijos narys.

Pagrindinės domėjimosi sritys

Laparoskopinė urologinė chirurgija (laparoskopinė varikocelektomija, laparoskopinės transperitoninės/ekstraperitoninės prostatos ir inksto operacijos. Inkstų navikų stebėsena, molekulinių žymenų pritaikymas inkstų vėžio diagnostikoje.

Socialiniai tinklai

Teikiamos paslaugos

Urologo konsultacija Jam

Daugiau

„P-Shot“ – procedūra erekcijai pagerinti

Daugiau

Varpos storinimas hialurono rūgšties užpildu

Daugiau

Kondilomų (genitalijų karpų) šalinimas lazeriu ar radiodažniu

Daugiau

Pilvo organų ultragarsinis tyrimas, keturi organai: kepenys, tulžies pūslė ir latakai, kasa ir blužnis

Daugiau

Kondilomų (genitalijų karpų) šalinimas lazeriu ar radiodažniu

Daugiau
Daugiau paslaugų

Esu labai dėkinga gyd. Agnei, kuri pašalino apgamą nuo mano kaktos. Neįtikėtina, kad po tiek metų jis manęs nebeerzina, kai pažvelgiu į veidrodį. Labai džiaugiuosi rezultatu. Darinio pašalinimo vieta greitai gyja. Žinau, kad po kurio laiko rezultatas bus dar geresnis. Ačiū labai!

Aušra S. 2023-06-15

Noriu padėkoti dr. Daivai Bartkevičienei ir visam klinikos „Primum Estetica“ kolektyvui. Dėkoju už malonų bendravimą, šiltą atmosferą ir puikų savo darbo išmanymą. P.S. Man labai patiko jaukus klinikos interjeras su žydrais ir auksiniais akcentais!

M. D. 2023-09-18

Esu labai patenkinta gyd. Agnės Bartkevičiūtės darbu. Gydytoja lazeriu pašalino riebalų sankaupas prie nosies. Jau praėjo daugiau nei 6 mėn. ir matau, kad riebalai neketina ataugti ir, kas svarbiausia, neįžiūriu jokių randų! Labai džiaugiuosi atlikto gydymo rezultatais. Ačiū dar kartą, gydytoja!

Onutė M.2023-09-26

Esu labai patenkinta po labioplastikos operacijos. Daktarė Daiva nuostabi, ji tikra profesionalė su neabejotinu menininkės talentu, nes sukūrė stebuklą! Rezultatas viršijo visus mano lūkesčius, nuostabus jausmas, kai nebereikia gėdintis savo kūno... Daktare, dar kartą dėkoju už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą!

B. J. 2023-10-11

Docentė yra specialistė iš didžiosios raidės. Lankausi pas šią gydytoją jau kelis metus ir esu pati laimingiausia, kad ji mane globoja. Paskutinis mano pačios apleistas atvejis paskatino mane parašyti patį geriausią atsiliepimą. Paskaičiau kai kuriuos anksčiau rašytus atsiliepimus, atrodo, kad ne apie šį žmogų rašote. Daktare, aš ir mano vyras esame Jums labai dėkingi, Jūs esate tikra gydytoja, tikra savo srities ekspertė, kuri nuramina, paaiškina, pas Jus lankantis atsiranda saugumo, pasitikėjimo jausmas, atsirado tikėjimas, kad viskas bus gerai. Labai dėkoju ir tikrai visoms rekomenduoju lankytis būtent pas dr. Daivą.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2023-12-11

Nuostabi gydytoja specialistė, išklausanti, suprantanti, atsidavus savo darbui ir tiksliai nustato esamas problemas, bei skiria tinkamą gydymą. Džiaugiuosi, jog daugiau nebereikės blaškytis ir ieškoti kas galėtų padėti, nes Agnė tikra savo srities specialistė, rekomendacijos 100%.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2023-12-21

Dariausi pas gydytoją lytinių lūpų putlinimą. Labai patenkinta rezultatu. Bendravo profesionaliai, maloniai, laiko skyrė tiek, kiek reikėjo, atsakė į visus klausimus. Jei reikės panašios procedūros ateityje, eisiu tik pa šią gydytoją, nes pasitikiu.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-01-12

Labai kompetentinga savo srities specialistė: ilgus metus kamavusią odos problemą diagnozavo greitai, pritaikė gydymą, kuris buvo veiksmingas. Negana to, Agnė labai kruopšti, atidi, maloni, empatiška gydytoja. Vizitai buvo be jokios baimės ir įtampos, gydytojai stebėtinai kantriai aiškinant ir padrąsinant :) Man, kaip pacientei, buvo didelis laimėjimas atsikratyti odos problemų ir iš naujo džiaugtis gyvenimu. Didžiausios rekomendacijos.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-01-12

Esu be galo dėkinga gydytojai Agnei už jos profesionalų ir šiltą bendravimą, mano odos problemos priežasčių paaiškinimą, gydymo paskyrimą, nuostabią gydymo rekomendacijų surašymo tvarką ir pasiektą rezultatą. Kreipiausi dėl užleistų veido rožinės bėrimų, kurie mane kankino jau 2 metus, dėl kurių teko atsisakyti socialinio gyvenimo. Į gydytoją kreipiausi sausio mėnesį, kai veido odos būklė buvo „baisi“. Gydytoja man paaiškino tokios būklės priežastis, paskyrė gydymą, tvarkingai surašė ir paaiškino kiekvieną gydymo detalę. Taip tvarkingai surašytų gydymo rekomendacijų dar nebuvau mačiusi. Kiekvieno kontrolinio vizito pas gydytoją metu buvo laikomasi tokios pat tvarkos. Laikiausi kiekvienos gydytojos rekomendacijos ir per pora mėnesių pavyko visiškai atsikratyti bėrimų veide. Todėl negaliu neparašyti atsiliepimo. Esu labai dėkinga, kad patekau būtent pas gyd. Agnę. Sėkmės Jums didžiausios!

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-04-23

Daktarė Daiva Bartkevičienė mane konsultavo klinikoje „Primum Estetica“. Didelį įspūdį paliko gydytojos kompetencija, modernus požiūris, naujų technologijų pritaikymas, nuoširdus bendravimas ir empatiškas požiūris į pacientą. Po konsultacijos sekė lytinių lūpų plastikos operacija, visa eiga buvo sklandi, galiu tik džiaugtis ir padėkoti. Gaila, kad tiek metų delsiau...Nuostabus darbas, ačiū labai.

Atsiliepimas paliktas pincetas.lt2024-04-23

Galbūt turite klausimų?

  Palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

  Susipažinau su Privatumo politika