I-V 10:00-19:00, VI 11:00-18:00

Algirdas Žalimas

Gydo ir diagnozuoja visas urologines ligas: onkourologija, akmenligė, vyrų ir moterų uždegiminės šlapimo takų ligos, seksualinė medicina, vyrų lytinės funkcijos sutrikimai, lytiškai perduodamos ligos.

Diagnostinės procedūros:

 • cistoskopija;
 • prostatos biopsija;
 • transrektalinė prostatos sonoskopija,

Atliekamos operacijos:

 • laparoskopinė varikocelektomija;
 • sėklidės vandenės;
 • kapšelio lipomų šalinimo operacijos;
 • vyro apipjaustymas;
 • varpos pasaitėlio plastika;
 • vazektomija;
 • šlapimtakio stentavimas;
 • stento pašalinimas;
 • perkutaninė cistostomija ir nefrostomija.

Išsilavinimas

Nuo 2017 m.
Vilniaus universiteto doktorantas. Tema: „Molekulinių žymenų sistema aktyviai stebimų inkstų navikų prognozei“.
2015 m.
Baigė Urologijos rezidentūrą Vilniaus universiteto Urologijos centre.
Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Radiologijos, Branduolinės medicinos ir medicinos fizikos katedra: Pilvo organų echoskopijos kursai, gydytojas echoskopuotojas
2010 m.
Baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą.

Darbo patirtis

Nuo 2015 m.
Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė, Urologijos skyrius, gydytojas urologas.
Nacionalinis vėžio institutas, Radiologijos skyrius, gydytojas urologas ir echoskopuotojas.

Mokslinė veikla

Lietuvos ir užsienio mokslinių publikacijų autorius ir bendraautorius, parengęs daugiau nei 10 mokslinių publikacijų urologijos temomis.

Tarptautinių konferencijų dalyvis, mokslinių pranešimų autorius.

Nuo 2017 m.
Nacionalinis vėžio institutas, Genetinės laboratorijos diagnostika, jaunesnysis mokslo darbuotojas.

Narystė profesinėse, visuomeninėse organizacijose

Europos urologų draugijos narys.Lietuvos urologų draugijos narys.
Europos ir Lietuvos ultragarso asociacijos narys.
Lietuvos seksualinės medicines draugijos narys.

Pagrindinės domėjimosi sritys

Laparoskopinė urologinė chirurgija (laparoskopinė varikocelektomija, laparoskopinės transperitoninės/ekstraperitoninės prostatos ir inksto operacijos. Inkstų navikų stebėsena, molekulinių žymenų pritaikymas inkstų vėžio diagnostikoje.

Socialiniai tinklai

Teikiamos paslaugos

„BTL Emsella“ šlapimo nelaikymo gydymas ir dubens dugno raumenų stiprinimas

Daugiau

Urologo konsultacija Jam

Daugiau

Kondilomų arba genitalijų karpų šalinimas lazeriu

Daugiau

Pilvo organų ultragarsinis tyrimas, keturi organai: kepenys, tulžies pūslė ir latakai, kasa ir blužnis

Daugiau

Pilvo organų ultragarsinis tyrimas (penki organai: kepenys, tulžies pūslė ir latakai, kasa, blužnis ir inkstai)

Daugiau

Kondilomų arba genitalijų karpų šalinimas lazeriu

Daugiau
Daugiau paslaugų

Gydytoja Agnė Bartkevičiūtė - savo srities profesionalė. Mane gana ilgai kankino odos bėrimai, buvau jau su tuo susitaikiusi, maniau, kad nieko padaryti nebegalima, bet gydytojos Agnės profesionalumo ir rūpestingumo dėka, problemos dingo! Atsakingai rekomenduoju visiems.

Stefanija G.2022-04-15

Esu labai dėkinga gydytojai Agnei Bartkevičiūtei. Kreipiausi dėl man nerimą sukėlusio odos darinio. Labai džiaugiuosi, kad gydytoja, nuodugniai apžiūrėjusi darinį, nuramino ir pasiūlė pašalinti šiuolaikišku būdu - lazeriu. Jei būčiau žinojusi apie tokią galimybę anksčiau, tikrai nebūčiau delsusi. Labai rekomenduoju šią gydytoją tiems, kas nori turėti sveiką ir gražią odą.

Audronė S.2022-05-03

Daktarė Daiva Bartkevičienė man sugrąžino viltį ir vėl įkvėpė gyvenimui. Labai dėkinga gerbiamai daktarei, kad išklausė, paaiškino, nuoširdžiai bendravo ir - svarbiausia - PADĖJO! Jūs nuostabi!

D.S.2022-06-08

Gydytoja Daiva Bartkevičienė - nuostabi savo srities profesionalė. Man tai pirmoji gydytoja, kuri skyrė tiek daug laiko ramiam paaiškinimui ir nuraminimui prieš būsimą operaciją. Labai atidi tiek prieš, tiek po operacijos, aiškiai išdėstė visą gijimo eigą. Esu labai patenkinta patekusi būtent į šios gydytojos rankas. Rekomendavau ir savo draugei.

Dalia D.2022-06-24

Gerbiamos gydytojos Agnės Bartkevičiūtės įžvalga, empatija ir atsidavimas profesijai yra žavintys ir verti didžiausios pagarbos. Jau pirmosiomis pokalbio minutėmis įsitikinau, kad bendrauju su tikra savo srities profesionale. Paskirtas gydymas buvo tikslus ir kryptingas. Esu labai laimingas sutikęs šią gydytoją, kuri be visa ko yra ir išskirtinė asmenybė.

Andrius Š.2022-07-15

Daktarė D. Bartkevičienė turi auksines rankas, rašau, nes noriu pasidžiaugti, kad tokie specialistai dirba sau patinkantį darbą – tai matosi su šia daktare bendraujant. Kreipėmės į ją per rekomendacijas turėdami problemų su pastojimu, paaiškino problemą, aiškiai atsakė į klausimus, nuramino. Visų procedūrų metu buvo šalia ir šiandien esame labai laimingi turėdami mažą stebuklą. Sėkmės darbuose, visad liksime Jums dėkingi.

Monika L.2022-10-05

Dėkinga draugei, kuri man rekomendavo daktarę D. Bartkevičienę. Labai profesionali akušerė ginekologė. Lankausi pas ją ir esu patenkinta daktarės atliekamu darbu, esu sveika ir laiminga, ko anksčiau nebuvo. Manau, kad renkantis gydytoją protingai, svarbiausia, kad profesionaliai būtų suteikta paslauga, kad ji duotų rezultatų, o ne koks to specialisto charakteris. Man nereikia dirbtino nuoširdumo ar gražbyliavimo. Džiaugiuosi patekusi į dr. Daivos rankas.

Ieva Marija S.2022-10-17

Labai rūpestinga ir maloni jauna gydytoja. Kreipiausi dėl po vasaros atsiradusio odos darinio ištyrimo ir pašalinimo. Vizitu likau patenkinta. Man buvo išsamiai atsakyta į visus klausimus, paaiškinta apie darinio šalinimo lazeriu eigą, odos priežiūrą po procedūros. Pašalino sėkmingai. Dabar drąsiai rekomenduoju gydytoją Agnę savo pažįstamiems. Jau yra kas pasinaudojo mano rekomendacija ir džiaugiasi suradę šią gydytoją taip pat, kaip ir aš.

Kristina G.2022-10-06

Noriu padėkoti gydytojai Agnei Bartkevičiūtei už žmogiškumą, nuoširdų bendravimą ir jos neabejotiną kompetenciją. Esu labai maloniai nustebintas bei sužavėtas gydytojos malonumu, nuoširdumu, profesionaliu savo darbo atlikimu. Šitokių asų mums reikia kuo daugiau. Agnė man išsprendė tokią problemą, kurios „neįveikė“ prieš tai gydę trys medikai. Džiaugiuosi pagerėjusia gyvenimo kokybe bei skaidresne nuotaika. Agne Bartkevičiūte, esate gydytoja iš didžiosios raidės! Sėkmės Jums visur ir visada.

Linas V.2022-10-28

Esu be galo laiminga, kad patekau pas gyd. Agnę. Kreipiausi dėl ilgą laiką kankinusios aknės, kaip buvau skaičiusi rekomendacijas, gydytoja daugiausiai konsultuoja dėl veido odos ligų. Ir likau be galo patenkinta konsultacija – pirmiausiai tai nuramino, viską labai tiksliai paaiškino, surašė labai tiksliai, kaip nesuprantančiam žmogui, gydymo rekomendacijas, kurių laikantis jau po mėnesio matau puikų savo veido odos pagerėjimą. Labai Jums ačiū!!!

Loreta2022-10-30

Galbūt turite klausimų?

  Palikite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

  Susipažinau su Privatumo politika

  © 2023 Primum Estetica. Visos teisės saugomos. Privatumo politika. Duomenų apsauga.